Juniorēm pēdējais turnīrs Skotijā pirms pasaules čempionāta
Skotijā, Lokerbijā no 15. līdz 17.decembrim Latvijas junioru meiteņu izlase piedalīsies „Lockerbie Junior International” kērlinga turnīrā.
 
Pagājušajā gadā M.Bremanes vadītā komanda no šī turnīra atgriezās kā uzvarētājas. Šī gada sastāvs atšķiras tikai ar vienu spēlētāju, līdz ar to cerība uz uzvaru ir arī šogad. Komandas treneris A.Bremanis atzīmēja, ka šis nav Eiropas kērlinga tūres posms, līdz ar to pretinieku komandu spēki un konkurence nebūs tik liela. Turklāt turnīrā iegūtās uzvaras meitenēm dos pārliecību pirms starta pasaules čempionātā B divīzijā, kas sāksies 3.janvārī.
 
Kopumā sacensībās startēs 10 meiteņu un astoņas puišu komandas. Gan meiteņu, gan puišu konkurencē komandas sadalītas divās grupās, kurās sākotnēji tiks aizvadīta apļa turnīra kārta. Divas labākās komandas katrā grupā turpinās cīņas pusfinālos, pēc kuriem tad arī noskaidrosies tās divas meiteņu un divas puišu komandas, kuras sacentīsies turnīra finālā svētdien, 17.decembrī plkst. 17:00 pēc Latvijas laika.
 
Latvijas junioru meiteņu izlase sastāvs: Madara Bremane (skips), Helma Gerda Bidiņa (viceskips), Evelīna Barone, Zane Ilze Brakovska, Megija Anna Graumane (rezerviste), treneris Andris Bremanis.
 
M.Bremanes komandas spēļu grafiks:
15.12. (pēc Latvijas laika)
22:30 – K.Findlija (Skotija)
16.12. (pēc Latvijas laika)
13:30 – L.Blēra (Skotija)
20:30 – L.Deivija (Skotija)
17.12. (pēc Latvijas laika)
10:30 – K.Džeksone (Skotija)
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji