Amatieru līgas 6.posms svētdien
Nedēļas nogalē kārtējais Amatieru līgas nu jau pēc skaita sestais posms, kas šoreiz tiks izspēlēts tikai vienu dienu – 17.decembrī.
 
Šajā posmā dalībnieku vidū neredzēsim Lietuvas komandas, bet, šosezon  kā ierasts, uz ledus dosies komandas NICOLL/Regža un RKK/Kāpostiņa, kas turpina gatavoties Latvijas čempionātam. Komandu vidū arī mūsu junioru komandas Jaunība un Pārtija, kuras apņēmušās parādīt sīvu konkurenci junioru izlases komandām Latvijas čempionātā, kas tiks aizvadīts marta mēnesī. Savukārt senioru čempionātam gatavojas komanda TKK/Seniori, bet komandu SKOB/Regža šajā posmā nestartēs. Tāpat Amatieru līga nav iedomājams bez komandas Laimīgie un KKR/Vonda, kuras piedalīsies arī pēdējā šī gada posmā.
 
Komandas krāj punktus katrā posmā, lai sezonas beigās noskaidrotu veiksmīgākās komandas. Šobrīd labāko trijnieks pēc četriem aizvadītiem posmiem ir attiecīgi: SKOB/Regža, KKR/Vonda un NICOLL/Regža. Arī spēlētāji krāj punktus individuāli ar tiesībām piedalīties vairākās komandās vienlaicīgi. Šobrīd veiksmīgākie – Ansis Regža, Pēteris Šveisbergs, Ineta Mača un Aivars Purmalis.
 
Kērlinga klubu atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga
RKK – Rudzīšu kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”
TKK – Talsu kērlinga klubs
 
 
Foto : Zigismunds Zalmanis
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja: Kērlinga halle

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji