Jaukto pāru turnīrā Šveicē piedalīsies D.Regža/A.Regža
Pasaules kērlinga tūres (WCT) jaukto pāru turnīrs „Mixed Doubles Bern” norisināsies Šveices pilsētā Bernē no 17. līdz 19.novembrim. Tajā otro gadu pēc kārtas startēs D.Regžas/A.Regžas komanda no Latvijas.
 
„Mixed Doubles Bern” sacensībās piedalīsies 32 komandas no 21 dažādas valsts. Galvenokārt pārstāvētas komandas no Eiropas, bet startēs arī komandas no ASV, Korejas, Ķīnas un Kanādas. Par otro „Mixed Doubles Bern” titulu sacentīsies pašreizējie pasaules čempioni no Šveices Dž.Pereta/M.Rioss, šogad pasaules čempionātā trešo vietu ieguvusī R.Vanga/D.Ba komanda no Ķīnas, kuri patlaban atrodas pasaules tūres ranga pirmajā vietā, kā arī 2016.gada pasaules čempioni A.Brizgalova/A.Krušeļņickijs no Krievijas, kuri pasaules tūres rangā uz doto brīdi ir 6.vietā. Bez šīm komandām sarakstā atrodamas spēcīgas komandas no Norvēģijas, Čehijas, Korejas, Ungārijas un Šveices.
 
Turnīrs „Mixed Doubles Bern” tiek izspēlēts pēc „Triple-knock-out” sistēmas, tas nozīmē, ka pēc trim zaudējumiem komanda izstājas no cīņas par uzvaru turnīrā un galveno naudas balvu 3000 Šveices franku. Tomēr komandas, kuras būs zaudējušas trīs turnīra spēles, varēs turpināt cīņu mierinājuma kausā, kura uzvarētājs iegūs naudas balvu 400 Šveices franku.
 
Sporta kluba „OB” pārstāvētā komanda D.Regža/A.Regža no Latvijas piedalīsies savā trešajā šīs sezonas pasaules kērlinga tūres (WCT) jaukto pāru turnīrā. Līdz šim divos iepriekšējos turnīros viņi izcīnījuši trīs uzvaras un piedzīvojuši septiņus zaudējumus. Pirmo spēli D.Regža/A.Regža aizvadīs pret M.Keisneres/D.Kalthofa komandu no Kanādas, kuri 2016.gadā pasaules jaukto pāru kērlinga čempionātā izcīnīja 5.vietu. Nākamo spēļu pretinieki būs zināmi pēc iepriekšējo spēļu rezultātiem.
 
D.Regžas/A.Regžas komandas spēļu grafiks:
17.11. (pēc Latvijas laika)
11:00 – M.Keisnere/D.Kalthofs (Kanāda)
17:00 – ja pirmā spēles tiks uzvarēta
17:00 – ja pirmā spēles tiks zaudēta
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji