Latvijas vīriešu kērlinga izlase piedalīsies turnīrā Šveicē
Latvijas vīriešu kērlinga izlase turpina gatavoties Eiropas kērlinga čempionātam. Šajā nedēļas nogalē no 3. līdz 5.novembrim komanda startēs „Grand Prix Bern Inter” turnīrā Bernē, Šveicē.
 
Šogad šis turnīrs norisināsies jau 21.reizi un tajā kopumā piedalīsies 24 komandas gan sieviešu, gan vīriešu no Vācijas, Austrijas, Itālijas, Latvijas, Čehijas, Ungārijas, Spānijas un Šveices. Bez Latvijas izlases turnīrā piedalīsies arī Vācijas, Itālijas, Austrijas un Spānijas nacionālās izlases.
 
Turnīrs „Grand Prix Bern Inter” tiek izspēlēts pēc „Triple-knock-out” sistēmas, tas nozīmē, ka pēc trim zaudējumiem komanda izstājas no cīņas par uzvaru turnīrā un galveno naudas balvu 5000 Šveices franku. Tomēr komandām, kuras būs izslēgtas no cīņas par galveno balvu līdz sestdienas plkst. 17:00, būs iespējas turpināt cīņu mierinājuma kausā un uzvarētājam iegūt naudas balvu 800 Šveices franku.
 
Latvijas vīriešu kērlinga izlase turnīru aizvadīs bez Kārļa Smilgas skipa pozīcijā. Komanda pirmo spēli uzsāks plkst. 08:30 pēc Latvijas laika pret B.Jungena komandu no Šveices, kura arī piedalījās pasaules kērlinga tūres (WCT) „Latvian International Challenger” turnīrā Tukumā. Tomēr šīm abām komandām savā starpā šajā turnīrā nesanāca tikties. Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs plkst. 14:00 pēc Latvijas laika, kuras pretinieks noskaidrosies atkarībā no pirmās spēles rezultāta. Finālspēle norisināsies plkst. 15:30 pēc Latvijas laika, savukārt mierinājuma kausa finālspēle sāksies jau 12:00 pēc Latvijas laika.
 
Komandas sastāvs: Artis Zentelis, Jānis Klīve, Aivars Avotiņš, Didzis Pētersons.
 
Latvijas vīriešu izlases spēļu grafiks:
03.11. (pēc Latvijas laika)
08:30 – B.Jungens (Šveice)
14:00 – ja pirmā spēle tiks uzvarēta
14:00 – ja pirmā spēle tiks zaudēta
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji