Sieviešu turnīrā Rīgā uzvar komanda no Lietuvas

„Riga International Curling Challenge” sieviešu komandu turnīrs norisinājās Kērlinga hallē no 27. līdz 29.oktobrim. Tajā uzvaru izcīnīja V.Paulauskaites komanda no Lietuvas.
 
Piecas sieviešu komandas sacentās savā starpā, lai noskaidrotu, kura būs „Riga International Curling Challenge” turnīra uzvarētāja. Trim komandām no Latvijas konkurenci sastādīja divas komandas no Lietuvas. Vispirms tās izspēlēja apļa turnīra kārtu, pēc kuras divas labākās cīnījās finālā, bet trešās un ceturtās vietas ieguvējas pēc šīs kārtas mērojās spēkiem bronzas spēlē.
 
Pēc apļa turnīra kārtas nepārspēta palika vienīgi E.Regžas komanda, kura finālspēlē tikās ar V.Paulauskaites komandu no Lietuvas. Līdzīgā spēlē, kura beidzās ar ekstra endu, uzvaru ar 5:4 guva V.Paulauskaites komanda, kas viņām nozīmēja arī uzvaru visā turnīrā un naudas balvu 400EUR.
 
Cīņa par turnīra 3.vietu norisinājās starp E.Kāpostiņas komandu no Latvijas un G.Valatkienes komandu no Lietuvas. Šajā duelī no paša spēles sākuma dominēja E.Kāpostiņas komanda, kura gala rezultātā izcīnīja uzvaru ar 9:4.
 
Turnīrā piedalījās arī E.Stabulnieces junioru komanda, kurai turnīra laikā tā arī neizdevās tik pie uzvarām.
 
Finālspēles rezultāts:
V.Paulauskaites 5:4 E.Regža
 
Spēles par 3.vietu rezultāts:
E.Kāpostiņa 9:4 G.Valatkiene
 
 
Turnīru atbalsta Kērlinga halle, Latvijas Kērlinga asociācija, Stenders, Isostar, Ziedu fabrika, Venden, Live Riga un Days Hotel.
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji