WCF apstiprina latviešu fotogrāfi praktikantu programmai pasaules čempionātā
Pasaules kērlinga federācija (WCF) septembra vidū izsludināja pieteikšanos Sporta mediju praktikantu programmai 2017./2018.gada sezonā. Arta Uma Upmale kā fotogrāfe ieguva iespēju doties uz pasaules jaukto pāru kērlinga čempionātu Esterzundā, Zviedrijā.
 
Sporta mediju praktikantu programma tika izveidota 2012.gadā. Tā tika radīta, lai dotu iespēju jaunajiem sporta žurnālistiem un fotogrāfiem no visas pasaules uzkrāt vērtīgu pieredzi starptautiskos sporta pasākumos. Turklāt praktikantu darbi tiks publicēti ne tikai Pasaules kērlinga federācijas (WCT) mājas lapā un sociālajos medijos, bet arī var tikt izmatoti viņu valsts asociāciju mājas lapās un sociālajos tīklos kā arī lielākajās mediju publikācijās.
 
Arī 2017./2018.gada sezonā pilna laika studentiem no visas pasaules bija iespēja pieteikties jauno žurnālistu un fotogrāfu attīstības programmai elites un starptautiskajās sacensībās. Atlasē uzvarējušie praktikanti šosezon dosies uz Eiropas kērlinga čempionātu Sanktgallenē, Šveicē, pasaules junioru kērlinga čempionātu Aberdīnā, Skotijā un pasaules jaukto pāru kērlinga čempionātu Esterzundā, Zviedrijā. Pēdējais no tiem norisināsies 2018.gadā no 21. līdz 28.aprīlim. Tajā, uzvarējušo kandidātu vidū, kā fotogrāfe piedalīsies Arta Uma Upmale, kura studē fotogrāfiju Rīgas Stradiņa universitātē. Viņai šajā čempionātā pievienosies žurnālists Daksiani Paliča no Indijas, kurš patlaban studē Londonā, Anglijā.
 
 
Bilde: @WCF/ Céline Stucki
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji