PČ jauktajām kērlinga komandām noskaidroti pusfinālisti, Latvijai – 24.vieta
Pēc vakardienas, 12.oktobra tika noskaidrotas tās 16 komandas, kuras turpinās cīņu pasaules čempionātā jauktajām kērlinga komandām. Diemžēl Latvija šo komandu starpā nav, jo sīkstā cīņā kapitulēja ASV izlasei un izstājās no čempionāta.
 
Šodien, 13.oktobrī tika aizvadītas astotdaļfināla spēles, kurām kvalificējās Krievija, Ungārija, Igaunija, Zviedrija, Ķīna, ASV, Dienvidkoreja, Skotija, Spānija, Norvēģija, Čehija, Izraēla, Kanāda, Turcija, Polija un, pateicoties labākajam LSD metienam starp 4.vietu ieguvējām grupā, Anglija.
 
Ceturtdaļfināla spēles norisinājās šajā pašā dienā plkst. 20:00. Norvēģijas izlase stājās pretim Turcijai. Latvijas apakšgrupas favorīte Zviedrija cīnījās ar Skotiju. Kaimiņu igauņu jauktajai kērlinga komandai bija jāspēlē pret Čehiju. Savukārt tiešraidē bija iespējams vērot Kanādas un Krievijas dueli.
 
Tieši Kanādas un Krievijas spēle beidzās visātrāk no visām ceturtdaļfināla spēlēm, jo Kanāda diezgan viegli tika galā ar pretiniekiem, sešos endos uzvarot ar 9:1. Norvēģijas izlase uzvarēja Turciju septiņos endos ar 6:0, lai gan līdz piektajam endam vēl bija 0:0. Zviedrijas izlase tomēr nespēja turpināt savu uzvaras gājienu un ceturtdaļfinālā paklupa. Skotijai izdevās viņus apturēt, pieveicot ar 7:4. Vissīvākā cīņa norisinājās starp Igaunijas un Čehijas valstsvienībām, kur spēcīgāki izrādījās čehi, uzvarot ekstra endā ar 7:4. Līdz ar to pusfinālā rīt, 14.oktobrī plkst. 10:00 pēc Latvijas laika tiksies Norvēģija ar Kanādu un Skotija ar Čehiju. Savukārt finālspēle tiks izspēlēta plkst. 15:00 pēc Latvijas laika.
 
Pēc grupu turnīra kārtas izspēlēšanas noskaidrojās astotdaļfinālā netikušo komandu vietas čempionāta kopvērtējumā. Tās tika noteiktas pēc ieņemtās vietas grupā un papildrādītāja – LSD metiena. Latvijas izlase savā apakšgrupā ieņēma 5.vietu, savukārt kopvērtējumā 37 komandu konkurencē tā ierindojās 24.vietā.
 
Foto: © WCF / Alina Pavlyuchik 2017 (bildē: Vilhelms Nīss – Norvēģijas komandas skips)
 
Atkārtojumā ceturtdaļfināla spēle
 
Pusfināls 14.10. plkst. 10:00 (pēc Latvijas laika)
 
Fināls 14.10. plkst.15:00 (pēc Latvijas laika)
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji