B.Gulbe/M.Salmiņš uzvar jaukto pāru kausā junioriem 2.posmā
Svētdien, 8.oktobrī notika Sporta klubs “OB” rīkotais „SILVANOLS Mixed Doubles izaicinājuma kauss junioriem” 2.posms. Par uzvarētājiem kļuva Betija Gulbe/Markuss Salmiņš.
 
Turnīrā piedalījās ne tikai juniori no meiteņu un puišu junioru izlases, bet arī citi juniori no Rīgas un Ventspils. Neizpalika arī bez spilgtiem momentiem. Intai no Ventspils vienīgajai izdevās lielisks LSD metiens, kad mērlente nebija jāizmanto, jo akmens pilnībā nosedza mājas centru. Betija un Jānis, spēlējot kopā ar citiem, bija krietni veiksmīgāki šoreiz nekā pirmajā posmā. Neizpalika arī bez draudzīgiem neizšķirtiem, par ko parūpējās Rēzija/Jānis, Elīza/Krišjānis, Sonora/Ričards un Madara/Arturs. Arī šoreiz turnīra “nagla” bija pēdējā spēle, kad visi juta līdzi savam favorītam, kas nodrošinātu vēlamāku vietu rezultātu tabulā.
 
Vietu sadalījums 2.posmā:
  1. Betija Gulbe/Markuss Salmiņš
  2. Katrīna Gaidule/Inta Urbanoviča
  3. Rēzija Ieviņa/Jānis Bremanis
  4. Madara Bremane/Arturs Beitāns
  5. Sonora Salmiņa/Ričards Vonda
  6. Elīza Stabulniece/Krišjānis Java
  7. Zane Ilze Brakovska/Markuss Ozoliņš
  8. Anna Frančeska Guste/Krišs Vonda
 
Pēc diviem posmiem meiteņu konkurencē vadībā izvirzījusies Madara Bremane, bet puišiem 1.vietu dala Markuss Ozoliņš un Markuss Salmiņš. Noslēdzošajā 3.posmā 19.novembrī arī noskaidrosim veiksmīgākos kopvērtējumā. Turklāt šajā posmā būs arī starptautisks skanējums, jo piedalīsies juniori no Lietuvas.
 
Liels paldies mūsu draugiem Silvanols un īpaši Oskaram Gobam, Kārums un īpaši Ievai Bērziņai, VENDEN un kluba biedriem Ansim Regžam un Dacei Regžai.
 
 
Turnīrs notiek, pateicoties Latvijas Kērlinga asociācijas un Kērlinga halles atbalstam.
 
 
Informāciju sagatavoja: Sporta klubs “OB”

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji