Turpinājums pozitīvs – otrā uzvara PČ jauktajām kērlinga komandām

Latvijas jauktā  kērlinga izlase pasaules čempionātā uzvar arī otrajā spēlē. Pieveikta Baltkrievijas izlase ar 6:2.
 
Pēc nelielā satraukuma pirmajā spēlē pret Brazīliju, izskatās, ka Latvijas izlase ieguvusi spēļu garšu, neatstājot nekādas iespējas šodienas pretiniekiem uz atspēlēšanos. Lai gan spēle iesākta bez pēdējā akmens tiesībām, jau nākamajā – otrajā endā ar pēdējo akmeni tiek iegūtu divi punkti. Turpinājumā tiek nozagti divi endi pēc kārtas katrā pa punktam. Baltkrievijas izlases mēģinājums piedzīt rezultātu ne visai veiksmīgs, tikai viens punkts piektajā endā. Nestabilā spēle nākamajos divos endos liek Baltkrievijas izlasei zaudēt vēl divus punktus, kas gala rezultātā Latvijas izlasei atnes otro uzvaru čempionātā un kopā ar ASV izlasi dalīta pirmā vieta apakšgrupā. Nākamā spēle rīt no rīta plkst. 09:00 pēc Latvijas laika pret Ķīnas izlasi, kura grupā tika ielikta čempionātā nestartējušās Itālijas vietā.
 
Komentārs no skipa – Jāņa Rudzīša par spēli pret Baltkrievijas izlasi:
Čempionāta otrā spēle ar labi zināmo Baltkrieviju sākas ne tik veiksmīgi kā gribētos. Iesildījāmies pirmie, kas nozīmēja salīdzinoši lēnu ledu un neveiksmīgus LSD metienu. Pirmā enda sākums sākās salīdzinoši veiksmīgi, bet daži neveiksmīgi metieni un jau pretiniekam bija iespējas ņemt divus punktus, kas gan neizdevās. Uzreiz jāsaka, ka pretiniekam visu spēles laiku bija problēmas ar spēka precizitāti, kas mums savukārt ar katru brīdi uzlabojās. Otrajā endā veiksmīgi izdarījām agresīvu spiedienu uz pretinieku, kas rezultējās ar viegliem diviem punktiem. Attiecībā par spēles tālāko gaitu tā visos endos bija gandrīz pilnīgi vienāda, mēs krājām savus akmeņus mājā, pretinieks savukārt visu laiku bija spiests ar savu pēdējo metienu atspēlēties no mīnus diviem vai trīs punktiem. Tādejādi vairākas reizes izdevās nozagt pa punktam. Droši sestajā endā izdevās paņemt savu punktu un pēdējos divus endus uzsākt ar komfortablu +3. Septītajā endā mums izdevās ļoti labs pēdējais metiens - izspiedām no mājas noslēptu pretinieka akmeni, un Baltkrievijai pirms pēdējā metiena jāatspēlē trīs mūsu akmeņi, izdevās atspēlēt tikai divus, un pretinieks pie 6-2 pabeidza spēli. Rīt spēle ar Ķīnu. Šodien apskatījāmies rūpīgi pārējās mūsu grupas komandas – labi izskatās Zviedrija, savukārt Ķīnas un ASV savstarpējā spēlē ar neko būtisku nepārsteidza. Esam labā noskaņojumā un visādā ziņā gatavi spēlei ar Ķīnu, turpināsim savu spēli. Paldies visiem par laba vēlējumiem un atbalstu!”
 
Latvijas jauktās kērlinga izlases sastāvs: Jānis Rudzītis (skips), Jeļena Rudzīte, Ritvars Graumanis, Dace Spilnere.
 
Latvijas jauktās kērlinga izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
7.10. 17:00 – Brazīlija (10:3)
8.10. 13:00 – Baltkrievija (6:2)
9.10. 09:00 – Ķīna
10.10. 17:00 – Zviedrija
11.10. 17:00 – Francija
12.10. 09:00 – ASV
 
Foto: © WCF / Alina Pavlyuchik 2017
 
Latvijas jauktās izlases galvenie atbalstītāji - LIVE RīGA (www.liveriga.com), Latvijas Nafta (www.latvijasnafta.lv) un OKS (smērvielas, aerosoli un apkopes materiāli) oficiālais izplatītājs Latvijā (www.okstrade.lv); atbalstītāji – SIA “ALD Automotive”, SIA “Glazūra AG”, SIA “Aquasystems”, SIA “MXV”.
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji