Visas trīs Latvijas komandas turnīru Tallinā noslēdz otrajā desmitniekā

Igaunijā, Tallinā ar mājinieku uzvaru noslēdzies pirmais Tallinn Mixed Doubles International” pasaules kērlinga tūres (WCT) posms jauktajiem pāriem, kas norisinājās no 21. līdz 24.septembrim.
 
„Tallinn Mixed Doubles International” turnīrā piedalījās 20 komandas, kuru starpā bija arī trīs komandas no Latvijas. Par uzvarētājiem kļuva M.Tūrmanes/H.Lilla komanda no Igaunijas. Viņi no savas grupas izkļuva kā otra labākā komanda. Lai nokļūtu līdz finālam, gan pret M.Turto/J.Turto komandu no Somijas ceturtdaļfinālā, gan pret pašreizējiem pasaules čempioniem Dž.Peretas/M.Riosa komandu no Šveices pusfinālā, viņi uzvarēja, spēlējot ekstra endu. Fināls pret M.Barbecatas/M.Pereta komandu no Šveices izvērtās mazliet vieglāks, kurā, uzvarot ar 9:7, Tūrmanes/H.Lilla komanda izcīnīja pirmo „Tallinn Mixed Doubles International” titulu. Turnīra 3.vietu ieņem Dž.Peretas/M.Riosa komanda, kas pārspēja O.Kaustes/T.Rantamaki komandu no Somijas ar 7:5.
 
Mūsu komandas bija iedalītas atsevišķās grupās, kur katra vispirms izspēlēja apļa turnīra kārtu – četras spēles. Vislabāk šo turnīru uzsāka I.Lindes/A.Veidemaņa komanda, kas savu pirmo grupas spēli uzvarēja. Beigās izrādījās, ka tā bija viņu vienīgā uzvara visa turnīra laikā. Otro spēli pret S.Moranda/R.Borini komandu no Francijas viņi aizvadīja līdz pat ekstra endam, bet tajā neizdevās nozagt vajadzīgo punktu, piedzīvojot zaudējumu. Turpinājumā I.Lindes/A.Veidemaņa komandai spēle vairs īsti nepadevās, līdz ar to kopvērtējumā izcīnīta 18.vieta turnīrā.
 
I.Bērziņas/J.Rēdliha komandai visas spēles rezultātu ziņā bija ļoti līdzīgas, kuru gaitā rezultāts krasi mainījās te viņiem, te pa labu pretinieku komandai. Pateicoties turnīra sākumā nospēlētajām līdzīgajām spēlēm, turnīra beigās tas ļāva iegūt pārliecību un uzvarēt divas Igaunijas komandas gan pēdējā grupas spēlē, gan arī cīņā par 15.vietu turnīrā.
 
Trešā Latvijas komanda D.Regža/A.Regža „Tallinn Mixed Doubles International” turnīru noslēdza visaugstāk no visām Latvijas komandām. Turnīru viņi uzsāka ar ļoti sīvu cīņu pret komandu no Somijas, beigās tomēr piedzīvojot zaudējumu. Arī nākamajās divās spēlēs nācās piekāpties spēcīgiem pretiniekiem. Turklāt spēlē pret Ziemas spēļu uzvarētājiem M.Tūrmanes/H.Lilla komandu no Igaunijas, viņi pat aizspēlējās līdz ekstra endam, kurā tomēr neizdevās iegūt punktu, lai uzvarētu spēli. Grupu turnīra kārtu D.Regžas/A.Regžas komanda noslēdza ar uzvaru, kas deva iespēju cīnīties spēlē par 13.vietu. Pārliecinoši aizvadot spēles beigu daļu, tika gūta otrā uzvara visā turnīrā, kas kopvērtējumā deva 13.vietu.
 
D.Regžas/A.Regžas komandas spēļu rezultāti:
Z 5:6 E.Juhaza/M.Usipavalniemi (Somija)
Z 5:10 M.Barbecata/M.Perets (Šveice)
Z 6:8 M.Tūrmane/H.Lills (Igaunija)
U 12:7 K.Silkoksa/Dž.Kīraks (Kanāda)
U 9:6 M.Pēbo/A.Jakobsons (Igaunija) – spēle par vietu turnīrā
 
I.Bērziņas/J.Rēdliha komandas spēļu rezultāti:
Z 5:7 S.Vilda/D.Gublers (Šveice)
Z 4:7 O.Kauste/T.Rantamaki (Somija)
Z 8:11 K.Lilla/M.Lills (Igaunija)
U 9:8 M.Tammesa/T.Vāheso (Igaunija)
U 10:7 L.Mārlija/I.Mesalu (Igaunija) – spēle par vietu turnīrā
 
I.Lindes/A.Veidemaņa komandas spēļu rezultāti:
U 13:2 K.Mūrsa/L.Vīlers (ASV)
Z 4:5 S.Moranda/R.Borini (Francija)
Z 4:10 M.Pēbo/A.Jakobsons (Igaunija)
Z 3:9 Dž.Pereta/M.Rioss (Šveice)
Z 4:9 T.Medisona/K.Kukners (Igaunija) – spēle par vietu turnīrā
 
/U – uzvara, Z – zaudējums/
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji