„International Oberstdorf Mixed Doubles Cup” turnīrā uzvar komanda no Čehijas
„International Oberstdorf Mixed Doubles Cup” jaukto pāru kērlinga turnīrā Vācijā Oberstdorfā no 8. līdz 10.septembrim startēja 18 komandas, starp kurām bija arī Sporta kluba „OB” D.Regžas/A.Regžas komanda.
 
Otrajā šīs sezonas jaukto pāru turnīrā pasaules kērlinga tūrē (WCT) triumfē komanda no Čehijas S.Hajkova/T.Pauls, kuri visa „International Oberstdorf Mixed Doubles Cup” turnīra gaitā zaudēja tikai vienu spēli savā grupā. Finālā viņiem pretim stājās D.Rupas/K.Vunderlina komanda no Šveices, kuri tā pat kā komanda no Čehijas bija zaudējusi tikai vienu spēli.
 
Finālspēle iesākās ar S.Hajkovas/T.Paula komandas dominanci, jau pēc diviem endiem atrodoties vadībā ar 6:0. Turpmākajā spēles laikā viņi savu iekrāto punktu skaitu palielināja, gala rezultātā uzvarot ar 9:3 pirmajā WCT rīkotajā „International Oberstdorf Mixed Doubles Cup” turnīrā. Savukārt par 3.vietu cīnījās divas komandas no Šveices. Šajā spēlē pārāka izrādījās S.Vildas/D.Gublera komanda. Spēli iesākot pārliecinoši un septītajā endā paņemot vēl piecus punktus, viņi ar 10:4 pieveica N.Grunderes/P.Hartmana komandu.
 
Ar divām no pirmā četrinieka komandām Sporta kluba „OB” D.Regžas/A.Regžas komanda no Latvijas tikās savā apakšgrupā. Uzvarot turnīrā 2.vietas ieguvējus D.Rupas/K.Vunderlina komandu no Šveices, ar vienīgo uzvaru mūsu komanda palika pēdējā vietā grupā un nespēja kvalificēties izslēgšanas spēlēm.
 
D.Regžas/A.Regžas komandas spēļu rezultāti:
Z 6:8 E.Srnska/K.Taberijs (Čehija)
U 7:5 D.Rupa/K.Vunderlins (Šveice)
Z 6:9 Dž.Maisnere/E.Būtners (Vācija)
Z 6:8 M.Pašeka/M.Pašeks (Polija)
Z 6:10 N.Grundere/P.Hartmans (Šveice)
 
/U – uzvara, Z – zaudējums/
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji