Starptautiskais kērlinga turnīrs „Riga Open 2017” ir klāt
Rīgā, Kērlinga hallē septīto reizi norisināsies „Riga Open 2017” kērlinga turnīrs. No 8. līdz 10.septembrim varēs sekot līdz aizraujošām spēlēm 12 komandu starpā.
 
Turnīrs kā katru gadu, arī šogad pulcēs komandas no Latvijas un kaimiņvalstīm. Turklāt vēl bez Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas „Riga Open 2017” startēs vīriešu komanda no Austrijas. No Latvijas komandām turnīrā piedalīsies pašreiz trīs spēcīgākās Latvijas vīriešu komandas (Junkers Bosch/Smilga, CC Riga, A41/Gulbis), Latvijas čempiones sieviešu konkurencē (JKK/Rudzīte), komanda, kura pārstāvēs Latviju Ziemas Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā (JKK/Staša-Šaršūne), Latvijas jauktā kērlinga izlase (J.Rudzītis) un ratiņkrēslu kērlinga komanda (P. Rožkova).
 
Komandas, sadalītas trīs grupās, vispirms izspēlēs apļa turnīra. Tālāk tās tiks sarindotas no 1. līdz 12.vietai pēc iegūtajiem rezultātiem, ņemot vērā uzvaras/zaudējumus, savstarpējās spēles un vidējo LSD metienu pēc visām grupas spēlēm. Katrai komandai izspēlējot vēl divas spēles, gala rezultātā noskaidrosies septītais „Riga Open” titula ieguvējs.
 
Izšķirošās cīņas par galīgo vietu sadalījumu turnīrā sāksies svētdien, 10.septembrī. Pašas galvenās spēles, fināls un spēle par 3.vietu, tiks aizvadītas plkst. 14:00. Divus iepriekšējos gadus par turnīra uzvarētājiem kļuva Junkers Bosch/Smilga komanda. Vai tas viņiem izdosies arī šogad?
 
Spēļu rezultātiem būs iespējams sekot līdzi Latvijas Kērlinga asociācijas mājas lapā. Savukārt interesenti spēles klātienē Kērlinga hallē, Biķernieku ielā 121H var nākt skatīties bez maksas.
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji