Junkers Bosch/Smilga uzsāk sezonu ar „Baden Masters” turnīru
Jūnija beigās tika izziņots, ka divas lielākās kērlinga turnīru pārvaldes organizācijas „Curling Champions Tour” un „World Curling Tour” apvienojās un izveidoja vienu kopīgu pasaules kērlinga tūri – WCT(World Curling Tour), kura uzturēs ap 250 dažādu veidu kērlinga turnīru visā pasaulē. 2017./2018.gada sezona būs pārejas sezona, lai pamazām pārietu uz jauniem turnīru nosaukumiem, turnīru sadali pa „Masters” un „Challenger” turnīriem, kā arī nomainītu logo katram no turnīru veidiem. Lielākoties turnīru sarakstu papildina Kanādā notiekošie, bet starp tiem varam atrast arī Āzijas reģionā rīkotos turnīrus. Pasaules kērlinga tūres sezona solās būt interesanta, jo turnīru pieaugums veicinās lielāku konkurenci un cīņu par pasaules ranga punktiem.
 
Šajā nedēļas nogalē no 1. – 3.septembrim norisināsies trešais no kopumā 64 šīs sezonas WCT(World Curling Tour) vīriešu turnīriem – „Baden Masters”. Kā katru gadu tas pulcēs augstas klases komandas no visas Eiropas, tajā skaitā arī komandu no Latvijas Junkers Bosch/Smilga (K.Smilga(skips), A.Zentelis, J.Klīve, D.Pētersons). Kopumā turnīrā piedalās 20 komandas, starp kurām sarakstā atrodamas tādas titulētas komandas kā N.Edins (Zviedrija), T.Ulsruds (Norvēģija), P.Dekruzs (Šveice) – pagājušā gada „Baden Masters” uzvarētājs.
 
Visas 20 komandas, sadalītas pa četrām grupām, izspēlēs apļa turnīru, lai noskaidrotu astoņas labākās, kuras turpinās cīņu par 13. „Baden Masters” titulu. Komanda no Latvijas Junkers Bosch/Smilga ielikta vienā grupā ar F.Atingera (Šveice), K.Lindstrēma (Zviedrija), S.Veza (Spānija), A.Štukaļskija (Krievija) komandām.
 
Junkers Bosch/Smilga komandas spēļu grafiks apļa turnīra kārtā:
01.09. (pēc Latvijas laika)
11:30  - F.Atingers (Šveice)
22:00 - A.Štukaļskijs (Krievija)
02.09. (pēc Latvijas laika)
11:30  - S.Vezs (Spānija) – TIEŠRAIDE
17:00 - K.Lindstrēms (Zviedrija)
 
Spēļu tiešraides no „Baden Masters” turnīra nodrošina Sportacentrs filmēšanas komanda. Līdz ar to pēc šī turnīra Junkers Bosch/Smilga komandas spēli un turnīra finālspēli būs iespējams redzēt atkārtojumā, ar komentāriem latviešu valodā, Latvijas nacionālajā kanālā Sportacentrs TV.
 
Spēles tiešraidē 01.09. pēc Latvijas laika:
14:00 – J.Švallers (Šveice) : A.Kauste (Somija)
 
19:30 – T.Ulsruds (Norvēģija) : Dž.Retornats (Itālija)
 
22:00 – F.Atingers (Šveice) : K.Lindstrēms (Zviedrija)
 
 
Spēles tiešraidē 02.09. pēc Latvijas laika:
11:30 – K.Smilga (Latvija) : S.Vezs (Spānija)
 
14:45 – J.Van Dorps (Nīderlande) : P.Dekruzs (Šveice)
 
21:00 – Ceturtdaļfināls
 
Spēles tiešraidē 03.09. pēc Latvijas laika:
10:00 – Pusfināls
 
14:30 – Fināls

 
 
Autore: Linda Mangale
 
 
 

 

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji