Kērlinga pirmssezonas izaicinājums noslēdzies

No 1. – 20.augustam norisinājās „Kērlinga pirmssezonas izaicinājums” sadarbībā ar Latvijas Kērlinga asociāciju. Tā uzdevums bija individuālajam dalībniekam noiet visvairāk kilometrus 20 dienās.

Mūsdienās kērlings kļuvis aizvien atlētiskāks sporta veids. Sportisti viena čempionāta laikā (9 dienas) noiet aptuveni  50km. Ar Endomondo aplikācijas palīdzību mēs gribējām noskaidrot vai šī izaicinājuma dalībnieki spēs noiet vismaz 100km 20 dienās. Par lielu pārsteigumu viens no dalībniekiem veicis divtik lielu attālumu un izcīnīja 1.vietu šajā izaicinājumā. Ar noietiem 207.51km, visaktīvākais staigātājs bijaArtūrs Andžs, kurš gan lielāko izaicinājuma daļu atradās 2.vietā. Šo pozīciju pārņēma Didzis Pētersons, kurš izaicinājumu noslēdza ar noietiem 199.69km. Savukārt 3.vietu ieņem Gaidis Balodisar 175.71km garu noieto distanci.

Visi trīs dalībnieki ieguvuši iespēju divas reizes kopā ar draugu bez maksas iet izmēģināt kērlingu Kērlinga hallē. Lai noskaidrotu kā izmantot savu balvu, sazinieties pa e-pastu: curling@curling.lv.

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji