Šajā sezonā Sportacentrs TV piedāvās pārraides no septiņiem kērlinga turnīriem

Arvien biežāk kērlings parādās uz Latvijas TV ekrāniem. Tas dod iespēju ar šo sporta veidu iepazīstināt tos iedzīvotājus, kuri par to zina maz vai nezina neko. Šī 2017./2018.gada sezona nebūs izņēmums, kad Latvijas nacionālajā televīzijā Sportacentrs TV tiks pārraidītas Eiropas, tai skaitā Latvijas turnīru izšķirošās kērlinga spēles, kuras būs pieejamas lielai daļai Latvijas iedzīvotāju.

Šosezon Latvijas Kērlinga asociācija noslēgusi vienošanos par divu Latvijas kērlinga turnīru translēšanu Sportacentrs TV. Tā būs lieliska iespēja noskatīties pēdējās dienas svarīgākās spēles no jaunā „Latvian International Challenger” (26. – 29.oktobris) turnīra, kā arī fināla spēles no Latvijas sieviešu un vīriešu kērlinga čempionāta (26.janvāris – 4.februāris).

TV programma tiks papildināta ar augstas klases kērlinga turnīriem, kuri norisināsies citviet Eiropā. Arī šogad tiks turpināta, pagājušajā sezonā aizsāktā, veiksmīgā sadarbība starp Sportacentrs.com un WCT – World Curling Tour (bijušo CCT). Redzēsim pusfināla un fināla spēles no pieciem WCT (World Curling Tour) posmiem. Trīs no tiem vīriešu turnīri – „Baden Masters” (1. – 3.septembris), „Champery Masters” (19. – 22.oktobris) un „Perth Mercure” (4. – 7.janvāris), savukārt no sieviešu turnīriem būs iespēja sekot līdzi spēlēm no jaunā „PAF Aland Masters” (12. – 15.oktobris), kā arī „Berenese Ladies Cup” (11. – 14.janvāris).

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji