"Summer Curling Cup" turnīrā dominē Latvijas komandas

Ar Latvijas komandas Junker Bosch uzvaru ir noslēdzies trešais "Summer Curling Cup" turnīrs, kas norisinājās Tukuma ledus hallē no 20.-23.jūlijam. Trīs dienu turnīrā uzvarētājs noskaidrojās pēdējā spēļu kārtā, pirms kuras uz uzvaru turnīrā pretendēja vairākas komandas.

Pirms pēdējās spēles līderu grupā bija sekojoša situācija: Junkers Bosch (Latvija), Black Balsam (Latvija/Kanāda) – 7 punkti, CC Riga (Latvija), NIKE (Latvija), HarjaWalta (Somija) – 6 punkti; NEO (Baltkrievija) – 5 punkti. Tā kā līderi jau bija savā starpā spēlējuši iepriekšējā kārtā, tad pēdējā kārtā Junkers Bosch spēlēja pret HarjaWalta, attiecīgi CC Riga pret Black Balsam un NEO pret NIKE.

Visas līderu spēles ritēja pēc vienāda scenārija. Komandas piekopa ļoti agresīvu spēli, liekot mājā pēc iespējas vairāk akmeņus. Šādā spēlē labāk veicās divām Latvijas komandām, kuras spēles vidū ieguva nopietnu pārsvaru, kas arī atspoguļojās spēļu gala rezultātos JunkersBosch HarjaWalta 8:3; CC Riga – Black Balsam 10:1. Savukārt Baltkrievijas NEO pret NIKE spēles sākumā  iegūto pārsvaru noturēja, uzvarot ar rezultātu 9:3, kas šai komandai attiecīgi, pateicoties labiem papildrādītājiem, deva trešo vietu kopvērtējumā.

Sudraba grupā uzvaru izcīnīja Ritvara Gulbja vadītā komanda "Plāns B", bronzas grupā uzvarēja arī Latvijas komanda – Ievas Bērziņas "Team B".

Zelta grupa:
1.vieta: Junkers Bosch /Latvija/ (Kārlis Smilga, Artis Zentelis, Jānis Klīve, Didzis Pētersons)
2.vieta: CC Riga /Latvija/ (Mārtiņš Trukšāns, Ainārs Gulbis, Arnis Veidemanis, Rihards Jeske, Aivis Krimskis)
3.vieta: NEO /Baltkrievija/ (Ilya Shalamitski, Pavel Petrov, Evgenij Tamcovic, Tatjana Tarsunova)

Sudraba grupa:
1.vieta: Plāns B /Latvija/ (Ritvars Gulbis, Sabīne Jeske, Edgars Supe, Kristīne Landmesere)
2.vieta: Ventspils /Latvija/ (Andris Janbergs, Janis Birznieks, Renats Viesko, Karlis Libkovskis)
3.vieta: Team Smurf /Dānija,Vācija,Latvija/ (Soren Shuffle Jensen, Peter Gaedeke, Andris Bremanis, Helma Gerda Bidiņa)

Bronzas grupa:
1.vieta: Team B /Latvija/ (Ieva Bērziņa, Una Grava Ģērmane, Rasa Lubarte, Evija Dompalma Linuža)
2.vieta: BERZ /Latvija/ (Aldis Abrickis, Dzintars Bērziņs, Atis Gurtiņš, Kaspars Bernovs)
3.vieta: CC Rudzisu /Latvija/ (Jānis Rudzītis, Jeļena Rudzīte, Ritvars Graumanis, Dace Spilnere Pūciņa)
 

Turnīrā piedalījās 24 komandas, kuru sastāvā bija pārstāvji no 12 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Somijas, Šveices, Kanādas, Dānijas, Vācijas, Skotijas un Anglijas. Turnīra organizatori pateicas visiem 24 komandu dalībniekiem par lielisko atmosfēru, pozitīvismu un aizrautību visās turnīra aktivitātēs.

Turnīru organizēja Rudzīšu kērlinga klubs sadarbībā ar Tukuma ledus halli (īpašs paldies Modrim Liepiņam), kā arī Latvijas Kērlinga asociācijas, SIA „ALD Automotive”, SIA „Glazura AG”, Tukuma novada pašvaldības, AS „Tukuma piens” un SIA „Kērlinga halle” atbalstu.

 

Turnīra kopvērtējums: SCC

 

 

Informāciju sagatavoja:
Jānis Rudzītis
Rudzīšu kērlinga klubs
 

 

 

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji