Palielināts atalgojums un pagarināts pieteikšanās termiņš uz Latvijas junioru izlašu treneru amata vietām

Latvijas Kērlinga asociācijas valde 29. maijā nolēma pagarināt pieteikšanās termiņu uz šādām vakancēm:

1. Latvijas junioru vīriešu izlases galvenais treneris(-e)

2. Latvijas junioru sieviešu izlases galvenais treneris(-e)

 

Pretendentiem lūgums līdz 12.06.2017. uz e-pastu curling@curling.lv nosūtīt savus pieteikumus ar šādu informāciju:

- īss kopsavilkums par profesionālo darbību sportā (kērlinga CV),

- amata kandidāta motivācijas vēstule un plānotais sasniedzamais rezultāts Pasaules čempionāta B grupā,

- provizoriskais sagatavošanās plāns, norādot arī trenera iesaisti.

 

Saskaņā ar "Nacionālo izlašu veidošanas noteikumiem" LKA valde apstiprina junioru izlašu trenerus, kuriem ir tiesības noteikt komandas satāvu.

Tāpat valdes sēdē tika nolemts palielināt treneru atalgojumu no 500 EUR uz 1'000 EUR pēc nodokļu nomaksas par sagatavošanās posmu. Tiks saglabātas arī prēmijas 500 EUR apmērā par iekļūšanu 2018. gada Pasaules junioru čempionāta B grupas ceturtdaļfinālā vai 1000 EUR apmērā par kvalificēšanos A grupai.

Raimond, šis izklausās pēc: "lieciet mūs mierā - mums viss ir kārtībā"! Ja tā tiešām liekas, tad varam "malt" pa vecam. Uzskatu, ka LV kērlingā ir tikai kādi 2, varbūt 3 cilvēki, kas varētu atbilst trenera filozofiskai būtībai. Bet tas tā - ja nu tomēr gribam attīstīties!
2017-06-06 16:00:01
Naudas apjoms junioru trenerim var būt par vienu, bet ne galveno motivatoru! Ja tas tā nav, tad ne īstermiņā, ne ilgtermiņā nav vērts sākt trenera karjeru! WCF klīnikas un kursi ir ļoti vērtīgi, jo visas puses iegūst zināšanas ar kurām Latvijā spēlētāji nemaz tā nedalās vai nezin, ka jādalās!
2017-06-06 15:18:11
Kolēģi, reāls kandidāts ar reālu vēlmi ieguldīties un aizraut jauniešus darbotos par šādu summu mēnesī, nevis visā ciklā! Sporta darbības CV lūdzu vērtējiet kritiski - WCF klīnikas nevajadzētu ņemt vērā, arī treneru izglītība īsti neparāda, ka esi "treneris". Ir jāspēj vadīt kolektīvs! Jāpiemīt harizmai!
2017-06-05 10:31:51

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji