Jauktās kērlinga komandas jau rīt aizsāks cīņu par Latvijas čempiona titulu

Latvijas čempionāts jauktajām kērlinga komandām  norisināsies no 12. – 14.maijam un 19. – 20.maijam, līdz ar šo sacensību beigām būs noslēgusies Latvijas 2016./2017.gada kērlinga sezona.

Šogad Latvijas čempionātā piedalīsies tikai četras komandas: SK OB/Regža (pagājušā čempionāta uzvarētāji), JKK/Rēdlihs, KKR/Vonda un RKK/Rudzītis. Jaukto kērlinga komandu sastāvā spēlē divas sievietes un divi vīrieši pēc klasiskā kērlinga noteikumiem. Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem komandu skaits ir krietni samazinājies. Tā kā čempionātā ir tik maz komandu, lai noskaidrotu uzvarētāju, komandas šajā nedēļas nogalē izspēlēs divu apļu spēles. Pēc šo spēļu rezultātiem noskaidrosies divas labākās komandas, kuras nokļūs finālā. Nākamajā nedēļas nogalē 19. un 20.maijā paredzētas finālspēles līdz divām uzvarām. Komanda, kura uzvarēs Latvijas čempionātā,  iegūs tiesības pārstāvēt Latviju pasaules čempionātā jauktajām kērlinga komandām, kurš šogad no 6. – 14.oktobrim norisināsies Šveices pilsētā Šamperī.

SK OB/Regža sastāvs: Ansis Regža(skips), Dace Regža(vice skips), Aivars Gavars (2.spēlētājs), Antra Zvane(1.spēlētājs)
JKK/Rēdlihs sastāvs: Jānis Rēdlihs(skips), Dace Zīle, Edgars Linužs, Evija Linuža-Dompalma
KKR/Vonda sastāvs: Jānis Vonda(skips), Sanita Saulgrieze, Jurijs Kovešņikovs, Zanda Priste-Vonda
RKK/Rudzītis sastāvs: Jānis Rudzītis(skips), Jeļena Rudzīte, Ritvars Graumanis, Dace Spilnere

 

Spēļu grafiks: LČ jauktās komandas

 

Spēļu rezultāti pieejami: http://curling.lv/

Sacensības tiks izspēlētas Kērlinga hallē, Biķernieku iela 121H, ieeja uz visām spēlēm ir bez maksas.

 

Latvijas jaukto komandu čempionātā komandas piedalās ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas un Latvijas Kērlinga asociācijas atbalstu.

Kalendārs visiem dalībniekiem tika nosūtīts uz pieteikumos norādītajām e-pastu adresēm 24.03.2017. un 11.04.2017. Ņemot vērā, ka komandas savā starpā aizvada divu apļu spēles, tad neizbēgami tām savā starpā ir jātiekas divas reizes. Pašlaik neviens sacensību nolikums vai citi dokumenti nereglamentē, ka komandas savā starpā nedrīkst spēlēt atkārtoti tajā pašā dienā. Veiksmi visiem čempionāta dalībniekiem! Tiekamies uz ledus!
2017-05-11 12:08:22
Nav kaut kas misējies? 13.maijā abas spēles pret vieniem un tiem pašiem pretiniekiem... Veiksmi komandām!
2017-05-11 10:59:16

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji