Latvijas jaukto pāru kērlinga izlasei uzvaru sērija turpinās

Pasaules čempionātā kērlngā jauktajiem pāriem pēc trešās dienas sāk izkristalizēties katras grupas līderi. Par prieku Latvijas kērlinga faniem šo līderu grupā arī Latvijas izlase.

Kā pirmo no divām spēlēm (11:15 pēc Kanādas laika), trešajā pasaules čempionāta dienā, Latvijas izlase uzsāka pret Brazīlijas izlasi. Spēli uzvarot ar 11:3, mūsu komanda pievienoja vēl vienu uzvaru turnīra tabulā.

Trenera Ritvara Gulbja pēcspēles komentārs:
„Kopējais rezultāts 11:3 varbūt neatspoguļo spēles gaitu, bet Santa Blumberga un Andris Bremanis spēja izšaut pareizā laikā, lai rezultāts būtu pozitīvs. Pietrūka nedaudz koncentrēšanās, kas ļāva brazīļiem ko brīžiem izveidot. Lielākais izaicinājums ir pirmajiem iesildīties pirms spēles, jo ledus bija ļoti lēns. Sākumā pat 3,0s bth (back line to hog line) stājas mājā. Secīgi metot beigās LSD ir ap 3,6-3,7s. Savukārt spēlē jau stabili ap 3,9s. Tāda iesildīšanās īsti nedod iespēju sajust ledu.”

Santas Blumbergas pēcspēles komentārs:
„Šis turnīrs ir lielisks! Mums tas ļoti patīk. Brīvprātīgie un visi spēlētāji ir ļoti jauki, ir iespēja satikt tik daudz jaunu cilvēku. Pirms tam mēs spēlējām vienā turnīrā Ungārijā un divos turnīros Rīgā. Mums nebija daudz laika, lai sagatavotos šim turnīram, jo Andris vēl joprojām spēlēja kopā ar junioru puišu komandu un es trenēju junioru meiteņu komandu, tāpēc tikai Februārī mēs sākām koncentrēties uz pasaules čempionātu jauktajiem pāriem.”

Otrajā dienas spēlē (17:45 pēc Kanādas laika) Latvijas izlasei pretim stājās Somijas izlase, kura līdz šai spēlei bija guvusi tikai uzvaras. Arī somi uzskatāmi par vieniem no spēcīgākajiem mūsu grupā. Tomēr Latvijas izlase pierādīja, ka arī ar viņiem nāksies rēķināties, uzvarot ar 10:7.

Trenera Ritvara Gulbja pēcspēles komentārs:
„Iesildījāmies pirmie, LSD ne visai labs, tomēr spēli Santa Blumberga un Andris Bremanis uzsāka lieliski. Ļoti labs izpildījums un rezultātā nozagti divi punkti pirmajā endā. Turpmākajos trīs endos likās, ka tika pazaudēts spēles pavediens. Pietrūka spiediens uz somiem, kas ļāva viņiem ieskrieties. Pēc pārtraukuma spēle atkal aizgāja no rokas un izdevās iegūt trīs punktus, rezultātā 5:4. Pie somu "Power Play"* tika nozagti vēl divi punkti – somi neveiksmīgi nospēlēja šajā endā, savukārt Andrim ar Santu izdevās uzlikt viņiem spiedienu, lai noķertu uz kļūdām. Septītais ends sākas labi, bet dažas neprecizitātes un situācijas pilnīga neapzināšana noveda pie zaudētiem 3 punktiem, līdz ar to 7:7 pirms astotā enda. Astotajā endā mums bija "Power Play"*. Santai un Andrim sanāca lieliski metieni, nedodot somiem mazāko iespēju zagšanai. Santai jau pat nemetot pēdējo metienu tika iegūti 3 punkti un uzvara!”

*Power play: Komandām ir tiesības izmantot „Power Play” iespēju vienu reizi katrā spēlē, endā, kurā tai ir pēdējā akmens tiesības. Kad tiek izmantots „Power Play”, tad spēles sākumā izvietotie akmeņi tiek pārcelti no centra līnijas uz laukuma labo vai kreiso malu, kas kalpo kā sānu sargs un akmens aiz šī sarga, kurš tiek novietots virs „tee līnijas”, tai pieskaroties. Šo iespēju nevar izmantot papildus (ekstra) endā.

Latvijas izlases spēles (pēc Latvijas laika):
25.aprīlī – 23:30 pret Igauniju
27.aprīlī – 6:00 pret Horvātiju

Latvijas izlases spēļu rezultāti:
Latvija:Japāna – 8:4
Latvija:Baltkrievija – 11:4
Latvija:Ungārija – 6:5
Latvija:Brazīija – 11:3
Latvija:Somija – 10:7


Latvijas izlase ir vienīgā komanda, kas līdz šim izspēlējusi piecas spēles un visās izcīnījusi uzvaras, ieņemot 1.vietu A apakšgrupā. Šodien (23:30 pēc Latvijas laika) Latvijas izlase aizvadīs principiālu cīņu pret kaimiņiem Igaunijas izlasi, kura pagaidām turnīrā tikusi pie vienas uzvaras un diviem zaudējumiem.

Latvijas izlases sastāvs: Santa Blumberga, Andris Bremanis
Treneris: Ritvars Gulbis

Pasaules čempionāta kērlingā jauktajiem pāriem visu spēļu grafiks pieejams: http://www.worldcurling.org/wmdcc2017/schedule
Pasaules čempionāta kērlingā jauktajiem pāriem spēļu rezultāti pieejami: http://www.worldcurling.org/wmdcc2017/livescores
Pasaules čempionāta kērlingā jauktajiem pāriem spēļu tiešraides pieejamas: https://www.youtube.com/channel/UCAKIdgLUYV-Z1DM0_W_Z_gA
 

 

Izlase pasaules čempionātā kērlingā jauktajiem pāriem piedalās ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas un Latvijas Kērlinga asociācijas atbalstu.

LIELISKI !!!! Tā tik uz priekšu !!!
2017-04-25 11:41:25

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji