Latvijas izlase pasaules čempionātu kērlingā jauktajiem pāriem uzsāk ar uzvaru

Vakar Kanādā, Letbridžā aizsākās pirmā diena pasaules čempionātā kērlingā jauktajiem pāriem, kas turpināsies līdz 29.aprīlim. Latvijas izlase pasaules čempionātā kērlingā jauktajiem pāriem pirmajā spēlē tikās ar Japānu, vienu no grupas spēcīgākajām komandām, kuru uzvarēja ar 8:4.

Trenera Ritvara Gulbja pēcspēles komentārs:

„Izlase spēli iesāka labi. Visu pirms tika uzmests labs LSD, kas deva pēdējā akmens tiesības pirmajā endā. Likās, ka japāņi vairāk uztraucas un īsti netiek galā ar stiprumiem. Trešajā endā nepareizi lēmumi ar neprecīzāku izpildījumu mūsu komandai rezultējās zaudētos trīs punktos. Sestajā endā Santai un Andrim izdevās uzlikt spiedienu un noķert uz kļūdām japāņus, iegūstot četrus punktus. Kopā 7:4 pēc sešiem endiem. Septīto endu bija baisi skatīties, jo taktiski lēmumi noveda pie iespējas japāņiem dabūt trīs punktus, tomēr viņi savu iespēju nerealizēja. Astotajā endā nospēlējot precīzi, japāņiem nebija nekādu iespēju atspēlēties.” 

Santas Blumbergas pēcspēles komentārs:

„Vienmēr ir lieliski turnīru uzsākt ar uzvaru, it īpaši mūsu pirmajā pasaules čempionātā, līdz ar to mēs esam uz viļņa. Tas ir lieliski, tā ir tā lieta, ko tu gaidi, kad atbraucu uz Kanādu. Ledus ir labs, kā arī cilvēki apkārt. Arī pretinieku komanda bija lieliska – ir liels gods spēlēt pret tāda līmeņa spēlētājiem.”

Latvijas izlases spēles (pēc Latvijas laika):
23.aprīlī – 23:30 pret Baltkrieviju
24.aprīlī – 6:00 pret Ungāriju
24.aprīlī – 20:15 pret Brazīliju
25.aprīlī – 2:45 pret Somiju
25.aprīlī – 23:30 pret Igauniju
27.aprīlī – 6:00 pret Horvātiju
 

Nākamā spēle Latvijas izlasei pret Baltkrieviju, kura pārsteidzoši ar 8:7 uzvarēja bijušos divkārtējos pasaules čempionus D.Palancsas/Z.Kisa komandu no Ungārijas.

Latvijas izlases sastāvs: Santa Blumberga, Andris Bremanis
Treneris: Ritvars Gulbis

Pasaules čempionāta kērlingā jauktajiem pāriem visu spēļu grafiks pieejams: http://www.worldcurling.org/wmdcc2017/schedule
Pasaules čempionāta kērlingā jauktajiem pāriem spēļu rezultāti pieejami: http://www.worldcurling.org/wmdcc2017/livescores
Pasaules čempionāta kērlingā jauktajiem pāriem spēļu tiešraides pieejamas: https://www.youtube.com/channel/UCAKIdgLUYV-Z1DM0_W_Z_gA
 

 

Izlase pasaules čempionātā kērlingā jauktajiem pāriem piedalās ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas un Latvijas Kērlinga asociācijas atbalstu.

MALAČI!!! Lai "vilnis" turpinās!!! P.s. Trenera komentārs "bija baisi skatīties" izsauca man neviltotu :))))))))
2017-04-24 09:38:31

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji