Baltijas junioru kērlinga un Baltijas ratiņkrēslu kērlinga čempionāta otrajā dienā līderi turpina uzvarēt
No 13. - 16.aprīlim Latvijas junioru un ratiņkrēslu kērlinga komandas Kērlinga hallē sacenšas par Baltijas junioru un Baltijas ratiņkrēslu kērlinga čempionu titulu.

Pēc otrās dienas Baltijas junioru kērlinga čempionāta A grupā lielu izmaiņu nav. Mūsu TKK/Bremaņa un EST/Maddisonas komanda no Igaunijas turpina uzvarēt un ieņem pirmās divas vietas grupas tabulā, savukārt VKK/Salmiņa un SK OB/Stabulnieces komandas turnīru pagaidām aizvada uz negatīvas nots.

Pamatturnīrs junioru grupai (A)

Vieta
Komandas nosaukums
Spēles
Uzvaras
Zaudējumi
1.
2
2
0
2.
2
2
0
3.
2
0
2
4.
2
0
2

 

B grupā bez zaudējumiem turnīru aizvada mūsu KKR/Vonda un Lietuvas komanda LTU/Čepulis. TKK/Bremanes komanda jau izspēlējusi savas spēles un gaida savas pretinieces pusfinālā. Savukārt VKK/Salmiņas un TKK/Zasa komandas savstarpējā cīņā sacentīsies par pirmo uzvaru Baltijas junioru kērlinga čempionātā.

Pamatturnīrs junioru grupai (B)

Vieta
Komandas nosaukums
Spēles
Uzvaras
Zaudējumi
1.
LTU/Čepulis
3
3
0
2.
KKR/Vonda
3
3
0
3.
TKK/Bremane
4
2
2
4.
VKK/Salmiņa
3
0
3
5.
TKK/Zass
3
0
3

Baltijas ratiņkrēslu kērlinga čempionātu nevainojami turpina komanda no Igaunijas EST/Villiste, kurai līdz šim sīvāko pretestību izrādīja Alliance/Dimbovska komanda. Pēc otrās turnīra dienas KKR/Rožkovas un Alliance/Dimbovska komandas, ar divām uzvarām un vienu zaudējumu, attiecīgi ieņem 2. un 3.vietu, un iesaistās cīņā par Baltijas ratiņkrēslu kērlinga čempionāta finālspēli.

Pamatturnīrs ratiņkrēslu kērlinga grupai

Vieta
Komandas nosaukums
Spēles
Uzvaras
Zaudējumi
1.
EST/Villiste
3
3
0
2.
KKR/Rožkova
3
2
1
3.
Alliance/Dimbovskis
3
2
1
4.
Daugavpils/Valainis
4
1
3
5.
LTU/Daškevič
3
0
3

Šodien, plkst. 8:00 sacentīsies Baltijas junioru kērlinga čempionāta A un B grupas līderi, bet plkst. 11:00 abu grupu pastarīši. Pēc šīm spēlēm noskaidrosies, kuras puišu un meiteņu komandas sacentīsies pusfinālos. Baltijas ratiņkrēslu kērlinga čempionātā šodienas pēdējās divas spēles noteiks vietu sadalījumu un komandas, kuras cīnīsies finālā un par 3.vietu svētdien, plkst. 9:00. Sacensības klātienē varēs skatīties Kērlinga hallē, Biķernieku iela 121H bez maksas.

Junioru čempionāta rezultāti: http://curling.lv/turniri/baltijas-junioru-viriesu-cempionats
Ratiņkrēslu kērlinga čempionāta rezultāti: http://curling.lv/cempionati/ratinkreslu
Baltijas junioru un Baltijas ratiņkrēslu kērlinga turnīra izspēles grafiks: BJCC_BWhCC
 

Sacensības norisinās ar Latvijas Paralimpiskās komitejas un WCF DAP programmas finansiālu atbalstu.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji