Rīgā uz kērlinga turnīru pulcēsies spēcīgas jaukto pāru komandas

Šodien 6.aprīlī, ar pirmo spēli plkst. 12:00 Rīgā sāksies „Latvian Mixed Doubles Curling Cup II” jaukto pāru kērlinga turnīrs, kurš norisināsies Kērlinga hallē no 6. – 9.aprīlim.

Pašmāju Sporta kluba „OB” un Kērlinga halles rīkotājā turnīrā pulcējušās spēcīgas komandas no Eiropas un arī no Kanādas. Šis visām 8 komandām, kuras pārstāvēs savu valsti pasaules jaukto pāru kērlinga čempionātā Letbridžā, Kanādā (22. – 29.aprīlis) ir pēdējais sagatavošanās turnīrs. Arī šajā turnīrā, tā pat kā iepriekšējā nedēļas nogalē, startēs pašreizējie pasaules čempioni no Krievijas A.Brizgalova/A.Krušeļņickijs, kā arī divkārtējie pasaules čempioni D.Palancsa/Z.Kiss no Ungārijas. Šim divu spēcīgo komandu pulkam pievienojas Dž.Eitkenas/B.Mauta komanda no Skotijas, kura patlaban ieņem 3.vietu CCT rangā. Latvijas jauktā pāra izlase S.Blumberga/A.Bremanis turpina gatavoties pasaules jaukto pāru čempionātam, piedaloties un gūstot spēļu praksi šajā turnīrā. No Latvijas komandām šajā turnīrā vēl piedalīsies J.Rudzītes/J.Rudzīša, I.Lindes/A.Veidemaņa, I.Rudzītes/A.Zenteļa un D.Zīles/J.Rēdliha komandas.

Visas komandas ir sadalītas divās apakšgrupās. Pirmo spēļu rezultāti noteiks tālāko izspēli. Turnīra pusfināla spēles tiks aizvadītas svētdien, plkst. 11:15, savukārt cīņa par uzvarētāja titulu un 3.vietu notiks plkst. 15:45.

Spēles klātienē Kērlinga hallē, Biķernieku iela 121H var nākt skatīties bez maksas.

 

Spēļu grafiks: http://kerlingahalle.lv/lmdcc/?page_id=23
Rezultātiem iespējams sekot līdz: http://kerlingahalle.lv/lmdcc/?page_id=616
Tiešraides video no halles: http://kerlingahalle.lv/tiesraide/
 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji