Ventspils čempionātā kērlingā noskaidroti finālturnīra dalībnieki

Svētdien, 5.martā Ventspils Ledus hallē notika Ventspils pilsētas 15.atklātā čempionāta kērlingā otrā apļa divas pēdējās spēļu kārtas.

Jāatzīmē, ka 2.apļa divu pēdējo kārtu spēles bija ļoti saspringtas, jo līdz tām vietas pirmajā četriniekā bija nodrošinājušas tikai divas komandas – “Pērles” un “Ostas celtnieks”, bet uz atlikušajām divām vietām varēja pretendēt vēl četras komandas. Komandas “Lavīna” un “Ventspils novads” svētdien savu iespēju garām nepalaida, un iekļuva labāko četriniekā. Par pārsteigumu parūpējās komanda “Snowflakes”, spējot uzvarēt regulārā čempionāta uzvarētājas “Pērles”.

2.apļa 6.un 7.kārtas spēļu rezultāti:
Lavīna – ICE SCREAM 12 : 3 
Ventspils novads – VKM 3 : 6 
Ostas celtnieks – ICE STORM 8 : 0
Pērles – SNOWFLAKES 4: 9

VKM – Pērles 3 : 12
Ostas celtnieks – SNOWFLAKES 8 : 3 
Ventspils novads – ICE SCREAM 14 : 5
Lavīna – ICE STORM 9 : 3

Kopvērtējuma tabula pēc divu apļu spēlēm:

Vieta

Komanda

Spēles

Uzvaras

Zaudējumi

1.

Pērles

14

11

3

2.

Ostas celtnieks

14

11

3

3.

Lavīna

14

9

5

4.

Ventspils novads

14

8

6

5.

ICE SCREAM

14

6

8

6.

VKM

14

6

8

7.

ICE STORM

14

3

11

8.

SNOWFLAKES

14

1

13

 

Pēc aizvadīto divu apļu spēļu rezultātiem astoņas čempionātā spēlējošās komandas ir sadalītas divos četriniekos, kas turpinās izspēli pēc page play – off sistēmas, pirmais četrinieks cīnīsies par medaļām, bet otrais par maksimāli augstākām vietām turnīra tabulā

Čempionāta finālturnīrs aizsāksies 19. martā. Pirmajā spēlē tiksies tabulā blakus esošo komandu pāri – pirmajā četriniekā tiks aizvadītas spēles starp 1. un 2. vietas ieguvējiem komandām „Ostas celtnieks” un „Pērles”, kā arī starp 3. un 4. vietas ieguvējiem komandām „Lavīna” un „Ventspils novads”.

Spēles Pērles/Ostas celtnieks uzvarētājs jau būs izcīnījis sev vietu fināla cīņā par čempiona titulu, kas notiks 26.martā, bet zaudētājam būs papildus iespēja pusfināla spēlē cīnīties ar komandu Lavīna/Ventspils novads dueļa uzvarētāju par otru vietu finālspēlē. Savukārt, spēles Lavīna/Ventspils novads zaudētājam nāksies samierināties par iespēju cīnīties par bronzas medaļām ar pusfināla spēles zaudētāju. Pēc tāda paša principa tiks noskaidroti finālisti arī otrajā četriniekā.

Kluba junioru komandas SNOWFLAKES un ICE STORM čempionātā startē ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Olimpiskā centra „Ventspils” atbalstu. Čempionāta norisi atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība un Latvijas Kērlinga asociācija.

Ventspils kērlinga klubs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji