Vīriešu, sieviešu un jaukto pāru komandu kērlinga turnīri Eiropā

German Masters turnīrs Hamburgā, Vācijā šogad ir sapulcinājis daudz spēcīgu vīriešu komandu. Gan tās, kuras piedalījušās un izcīnījušas vietas Olimpiskajās spēlēs, gan Pasaules un Eiropas čempionus, kā arī komandas kas gadu laikā ir atzīstami startējušas CCT turnīros. Šajā turnīrā piedalīsies astoņas no Top 10 CCT ranga komandām, līdz ar to cīņa par uzvaru turnīrā nebūs viegla nevienam, arī pašreizējai CCT ranga līderkomandai M.Muskatewitz no Vācijas EJCT (European Junior Curling Tour) ietvaros. Neviena komanda no Latvijas šajā turnīrā neiedalās. Kopumā no šī turnīra tiešraidē būs iespējams noskatīties astoņas spēles ar komentāriem angļu valodā. Tās būs pieejamas CCT YouTube kanālā: https://www.youtube.com/user/curlin... , kā arī Sportacentrs.com.

Glāzgovā, Skotijā šogad norisināsies 10. Glynhill Ladies International turnīrs, kurš tiek rīkots sadarbībā ar CCT. Arēnā, kurā tiks aizvadīts turnīrs, pirms diviem mēnešiem noslēdzās Eiropas čempionāts kērlingā vīriešu un sieviešu konkurencē A divīzijā. Tā uzvarētāja sieviešu konkurencē V.Moiseeva komanda no Krievijas ir atgriezusies, lai piedalītos un uzvarētu arī šajā turnīrā. Četras iepriekšējo gadu pasaules čempionātu uzvarētājas B.Wang (Ķīna), E.Muirhead (Skotija), kā arī divas komandas no Šveices A.Paetz un B.Feltscher būs liels izaicinājums katrai komandai, kas stāsies tām pretī. Neviena komanda no Latvijas šajā turnīrā nepiedalās.

Pirmo reizi Gafle pilsētā Zviedrijā notiks CCT rīkotais jaukto pāru turnīrs. Pagājušās nedēļas nogales Dutch Masters Mixed Doubles turnīra finālisti šajā turnīrā nepiedalās. Komanda no Skotijas G.Aitken/B.Mouat tāpēc, ka katrs atsevišķi viņi piedalās ar sieviešu un vīriešu komandām turnīros Skotijā un Vācijā. Divkārtējie pasaules čempioni D.Palancsa/Z.Kiss no Ungārijas būs galvenie favorīti šajā turnīrā. No Latvijas startēs Sporta kluba OB pārstāvētā komanda D.Regža/A.Regža.

German Masters (Curling Champions Tour)

Datums: 19.-22.janvāris
Komandu skaits: 24
Naudas balva: 17,500 EUR
Pagājušā gada uzvarētājs: D.Murdoch (Skotija)
Mājas lapa: http://Curling Champions Tour http://curlingdm.de/German_Masters_2017/index.html

Glynhill Ladies International (Curling Champions Tour)

Datums: 19.-22.janvāris
Komandu skaits: 24
Naudas balva: 10,600 £
Pagājušā gada uzvarētājs: S.Tirinzoni (Šveice)
Mājas lapa: http://Curling Champions Tour http://www.glynhillladiesinternational.co.uk/

Gefle Mixed Doubles (Curling Champions Tour)

Datums: 19.-22.janvāris
Komandu skaits: 16
Latvijas komanda: D.Regža/A.Regža
Naudas balva: 3600 EUR
Mājas lapa: http://Curling Champions Tou http://www.ckgranit.se/gimdc.html

 

 

 

Raksta autorre: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji