Riga Junior Open uzvar Lietuvas junioru vīriešu izlase

Nedēļas nogalē norisinājās trešais, starptautiskais kērlinga turnīrs “Riga Junior Open”, kurā piedalījās 10 junioru komandas no Polijas, Turcijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Šīs bija vienas no pēdējām sacensībām šogad, kurās jaunieši varēja sevi pierādīt pirms janvāra sākumā notiekošā Pasaules junioru čempionāta B grupā, Esterzundā.

Raimonda Vaivoda komentārs:

"Sacensībās apakšgrupu spēlēs stabilāko sniegumu demonstrēja Latvijas, Polijas un Lietuvas junioru vīriešu izlases (visām komandām bilance 3-1) un Latvijas un Polijas junioru sieviešu izlases (abām komandām bilance 3-1). Pirms sacensībām par favorītēm uzskatītās Turcijas jauniešu komandas šoreiz nespēja tikt galā ar ledus apstākļiem un augsto emocionālo spriedzi, izstājoties no cīņas par augstām vietām. A grupā, kur startēja puišu komandas vietu sadalījumu finālspēlēs noteica tikai papildrādītājs (LSD - metiens uz mājas centru), kurā precīzākā bija Lietuvas puišu komanda, savukārt B grupā uzvarēja Latvijas junioru sieviešu izlase. Spēlē par 3.vietu Latvijas junioru vīriešu izlase ļoti pārliecinoši ar 12:2 uzvarēja Polijas junioru sieviešu izlasi, savukārt spēlē par 1.vietu pārliecinošu sniegumu demonstrēja Lietuvas junioru vīriešu izlase ar 9:2 uzvarot mūsu meiteņu komandu".

 

1.vietu izcīnīja Lietuvas junioru vīriešu izlase, 2.vietā - Latvijas junioru sieviešu izlase, bet 3.vietā Latvijas junioru vīriešu izlase.

 

Rezultāti pieejami : http://www.curling.lv/turniri/riga-junior-open

Sacensību balvu fonds:
1. vieta : 150 EUR
2. vieta : 100 EUR
3. vieta : 50 EUR


 

Turnīru organizēja Latvijas Kērlinga asociācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji