Riga Junior Open 2016 piedalīsies komandas no Turcijas, Polijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas

No 9. līdz 11. decembrim Rīgā viesodies junioru komandas no Turcijas, Polijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas, lai sacenstos trešajā junioru kērlinga turnīrā Riga Junior Open 2016.

Turnīrā piedalīsies desmit komandas, kas ir sadalītas divās grupās.  Katras grupas pirmās četras vietas sacentīsies par pirmo vietu, otro vietu ieguvēji -  par trešo vietu, trešo vietu ieguvēji -  par piekto vietu un ceturto vietu ieguvēji  - par septīto vietu.

A grupa

TUR boys
LTU boys
POL boys
LAT boys
LAT Riga boys

 

 B grupa

TUR girls
EST girls
POL girls
LAT girls
LAT – Ventspils MIX


Raimonds Vaivods, Latvijas junioru vīriešu izlases treneris:

"Starptautiskās sacensības "Riga Junior Open" būs vienas no pēdējām junioru sacensībām Eiropā pirms janvāra sākumā notiekošā Pasaules junioru čempionāta B grupā, Esterzundā. Izdevīgo datumu un Latvijas ģeogrāfiskās atrašanās dēļ turnīrs pēdējo gadu laikā sevišķi populārs ir kļuvis Austrumeiropas nacionālo junioru izlašu vidū. Šajā gadā turnīrā startēs astoņas junioru sieviešu un vīriešu izlases no piecām valstīm - pa divām no Polijas, Turcijas un Latvijas, kā arī pa vienai izlasei no Igaunijas un Lietuvas. Turnīrā piedalīsies arī šobrīd Latvijas otrā stiprākā junioru vīriešu komanda K.Vondas vadībā un Ventspils jauktā jauniešu komanda. Sevišķi interesantas ir paredzamas spēles starp Polijas un Turcijas komandām un Latvijas un Lietuvas junioru vīriešu izlasēm, kuras savstarpēji tiksies arī gaidāmajā Pasaules čempionātā. Lai arī pēc spēku samēra lielākas sacensību favorītes ir abas Turcijas izlases, būtiskās izmaiņas spēlētāju sastāvos var radīt ne vienu vien pārsteigumu sacensībās".

Spēļu grafiki pieejmi /ckfinder/userfiles/files/Riga Junior Open 2016_schedule.pdf

Sacensību balvu fonds:
1. vieta : 150 EUR
2. vieta : 100 EUR
3. vieta : 50 EUR


 Spēļu rezultāti un kopvērtējums būs pieejams LKA mājaslapā http://www.curling.lv, kā arī video tiešraides webkamerās http://original.livestream.com/kerlings

Turnīrs tiek rīkots trešo gadu pēc kārtas un tā organizators ir Latvijas Kērlinga asociācija (LKA).

 

Spēles tiks aizvadītas Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku iela 121h. Ieeja bez maksas.
 


 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji