Komanda no Skotijas triumfē jaukto pāru kērlinga turnīrā Šveicē

CCT rīkotais turnīrs Bernē, Šveicē noslēdzies ar komandas no Skotijas G.Aitken/B.Mouat uzvaru 9:2 pār komandu no Šveices T.Michel/S.Michel.

Komanda līdz šai spēlei bija izcīnījusi 7 uzvaras un tikai 2 zaudējumus, tai skaitā ceturtdaļfinālā pārspējot titulēto komandu no Krievijas A.Bryzgalova/A.Krushelnitskiy, kas ir arī pašreizējie CCT kopvērtējuma uzvarētāji.

Trešo vietu šajā turnīrā ieguva komanda no Šveices M.Jaeggi/M.Freiberger, kas ar 10:5 uzvarēja komandu no Čehijas Z.Hajkova/T.Paul.

Bez galvenās turnīra balvas tika izspēlēts arī mierinājums kauss. Tajā piedalījās komandas, kuras nekvalificējās ceturtdaļfinālam. Arī tur uzvaru finālā guva komanda no Skotijas J.McCleary/L.McCleary, pieveicot komandu no Zviedrijas C.Noreen/P.Noreen ar 6:4.

Turnīrā kopumā piedalījās 32 komandas, kuru starpā startēja divas komandas no Latvijas. D.Regža/A.Regža pamatturnīrā izcīnīja 1 uzvaru un 3 zaudējumus. Otra komanda E.Regža/R.Freidensons arī izcīnīja 1 uzvaru un 3 zaudējumus, kas šīm komandām liedza piedalīties cīņā par galveno trofeju, novirzot tās spēlēt par mierinājuma kausu. Tajā abas komandas vinnēja pirmo spēli, bet nākamajā cieta zaudējumu, izstājoties no turnīra.

 

raksta autore Linga Mangale


 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji