Ziņas no Pasaules jaukto komandu čempionāta (WMxCC) Kazaņā, KrievijāLatvijas kērlinga jauktā izlase godam pārstāv valsti Pasaules jaukto komandu čempionātā.

Izlases sastāvs: - Ansis Regža, Dace Regža, Aivars Gavars, Antra Zvane .

Ansis Regža, izlases skips :


"Paši ar sevi esam apmierināti. Pirmajā spēlē ļoti cīnījāmies ar dažādiem akmeņiem, bet spējām tikt pāri starta spēles satraukumam un ar pēdējo metienu izcīnījām uzvaru.
(LAT/AUT 4:3)

Otrajā spēlē paveicām to, kas bija jāizdara. Otrajā endā paņēmām daudz akmeņus un novadījām spēli līdz uzvarai. (LAT/AND 11:1)

Pirms spēles pret Kanādu bijām norunājuši spēlēt agresīvi, lai gatavotos spēlēm pret Koreju un ASV. Nelielas kļūdas un perfekts Kanādas izpildījums pirmajā endā deva nelabvēlīgu iznākumu". (CAN/LAT 7:2)


Ansis Regža mums pastāstīja, ka izlase jūtoties labi. Ar ledu, kas ir ļoti ātrs (mājas centrs bez beršanas ir 4.2 sec ) arī ir sadzīvojuši un pat šovakar vēl gatavojas turpmākajām spēlēm. Pasaules čempionāts tiek organizēts ļoti veiksmīgi un Kazaņa esot skaista, sakopta pilsēta.

Pirmo spēļu rezultāli:
14. oktobris plkst. 17:30 Latvija / Austrija 4:3
15. oktobris plkst. 19:00 Latvija / Andora 11:1
16. oktobris plkst. 15:00 Kanāda / Latvija 7:2

Turpinām sekot līdzi mūsu jauktās izlases spēlēm čempionātā!


Latvijas izlases spēļu grafiks pēc Latvijas laika:

17. oktobris plkst. 11:00 Francija /Latvija
18. oktobris plkst. 19:00 Latvija /Koreja
19. oktobris plkst. 11:00 Beļģija /Latvija
20.oktobris plkst. 15:00 ASV /Latvija

http://worldcurling.org/wmxcc2016/livescores

Komanda čempionātā piedalās ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas, Latvijas Kērlinga asociācijas un Isostar atbalstu.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji