Noslēgusies olimpiskā čempiona Džeimija Koraba viesošanās Latvijā

No 6. līdz 9. oktobrim Rīgā viesojās 2006. gada Turīnas Olimpisko spēļu čempions Džeimijs Korabs (Jamie Korab) no Kanādas, piedaloties Pasaules Kērlinga Federācijas (WCF) piedāvātajā programmā Olympic Celebration Tour. Kopā ar viņu Latvijā viesojās arī WCF instruktors Darels Els (Darrell Ell). Programmas mērķis ir popularizēt kērlingu visā pasaulē, piedaloties kādam no Olimpisko spēļu medaļniekiem un WCF instruktoram.

Četru dienu laikā paveiktais:
- apmeklētas 3 skolas - Mežciema pamatskola, Rīgas 64. vidusskola un Rīgas Centra humanitārā vidusskola, kurās ar prezentāciju, video un grīdas kērlinga palīdzību par kērlingu uzzināja aptuveni 260 skolēni,
- aizvadītas 3 nodarbības uz ledus cilvēkiem, kurās 24 cilvēki kērlingu izmēģināja pirmo reizi,
- aizvadītas 3 nodarbības jauniešiem no Rīgas un Ventspils, iedrošinot viņus sasniegt jaunas virsotnes,
- noorganizēts kērlinga pasākums medijiem,
- noorganizēta kērlingistu tikšanās ar olimpisko čempionu, uzzinot Kanādas kērlinga aizkulises,
- noorganizēta filmēšana LTV raidījumam Sporta Studija (varēs vērot ēterā 2016. gada 10. oktobrī pulksten 22:00 LTV1).

Pasākumu laikā visiem interesentiem bija iespēja uzzināt gan par kērlinga noteikumiem, gan Olimpisko spēļu gaisotni, uzzināt par iespējām nodaboties ar kērlingu Latvijā, kā arī pašiem izmēģināt kērlingu Kērlinga hallē vai skolās ar grīdas kērlinga palīdzību. Protams, pasākumu zīmīgākā daļa bija iespēja ikvienam aptaustīt un nofotografēties ar olimpisko zelta medaļu.

Plašāka informācija par paveikto un attēlu galerija pieejama LKA Facebook kontā.

Olimpiskā čempiona Džeimija Koraba un instruktora Darela Ela izdevumus sedza Pasaules Kērlinga federācija (WCF), izmantojot The Foundation for Global Sports Development atbalstu, savukārt Latvijas Kērlinga asociācija sedza pārējās izmaksas - ledus īri, reklāmas izdevumus un organizatoriskās izmaksas.

Vēlējos pateikt, ka Sporta Studijas sižets bija lielisks! Ticu, ka vecākiem vai bērniem/jauniešiem redzot to, ko vēl gados ļoti jauna meitene var sasniegt un ar kādu entuziasmu un interesi viņa par to stāsta - mums noteikti jābūt jauniem censoņiem, kas grib pamēģināt kērlingu! Vairāk šādu pozitīvu stāstu!
2016-10-12 16:33:00
Paldies, Dace! Ar šo pasākumu nekas nebeidzas. Jauniešu grupai otrdienās jau paliek par šauru, tāpēc tiek aizņemtas arī jau trešdienas. ~Sajā un nākamajā nedēļā vēl 3 klases pirmo reizi izmēģinās kērlingu Kērlinga hallē. Ja tā turpināsies, cerams, ka drīzumā darba laikā vairs nebūs vietas individuālajiem treniņiem.
2016-10-11 11:24:43
Labs pasākums, lai uzrunātu jauniešus! Tāpat "Sporta studija" ar Evelīnas piedalīšanos. Ļoti "aicinošs" ikvienam !!! Tā turpināt!
2016-10-11 09:42:15

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji