Vīriešiem trīs zaudējumi Šveicē, Tallinā Latvijas komandas pa vidu
Zaudējumus visās trijās spēlēs piedzīvojusi Latvijas vīriešu izlase no 29. septembra līdz 2. oktobrim notiekošajā Kērlinga Čempionu tūres otrais posmā Swiss Cup Bāzelē, Šveicē.
 
Pirmajā spēlē piedzīvots minimāls zaudējums 5:6 SUI/Daniel komandai, bet pēc tam ciestas sakāves 3:6 pret NED/Van Dorp un 0:6 pret SUI/Lottenbach.
 
Sacensības turpināsies līdz svētdienai, 2. oktobrim. Spēļu rezultāti un plašāka informācija par Swiss Cup pieejama sacensību mājaslapā.
 
Latvijas vīriešu izlases sastāvs turnīrā: Ritvars Gulbis, Normunds Šaršūns, Jānis Klīve, Aivars Avotiņš.
 
 
Tikmēr Latvijas junioru sieviešu izlase un jauktā komanda ForUs no Latvijas piedalījās Igaunijā notiekošajā turnīrā Tallinn Cup 1. Meiteņu izlase piedzīvoja zaudējumu 2:11 pret Igaunijas komandu Team Jakobson, pēc tam ar 7:6 pārspēja Somijas komandu Sveitsinrinne. Turpinājumā piedzīvots zaudējums 7:10 Igaunijas komandai Team Molder un pārspēta Igaunijas meiteņu izlase ar 10:4.
 
Diemžēl ar to nepietika, lai iekļūtu Zelta grupā, tāpēc Sudraba grupā izcīnītā uzvara ar 12:3 pret Igaunijas ratiņkrēslu izlasi neļāva pacelties augstāk par 7. vietu 10 komandu konkurencē.
 
Tikmēr komanda ForUs sāka ar divām uzvarām - 6:3 pret Team Molder, un 13:5 pret Igaunijas ratiņkrēslu izlasi, bet turpinājumā sekoja divi zaudējumi - 6:9 pret Coctail International un 6:8 pret Team Jakobson. Ar neitrālu bilanci pietika, lai iekļūtu Zelta grupā, bet pēdējā spēlē piedzīvotais zaudējums ar 2:9 nozīmēja 6. vietu kopvērtējumā.
 
Par turnīra uzvarētājiem kļuva komada Coctail International. Spēļu rezultāti un kopvērtējums pieejams turnīra mājaslapā.
 
Latvijas junioru sieviešu izlases sastāvs turnīrā: Madara Bremane, Laura Gaidule, Zane Ilze Brakovska, Evelīna Barone, Kristīne Bulačņikova, trenere Santa Blumberga.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji