Vīriešu izlase startē Šveicē, juniores - Igaunijā
Latvijas vīriešu izlase šajā nedēļas nogalē ir devusies uz Šveici, kur Bāzelē no 29. septembra līdz 2. oktobrim tiks aizvadīts Kērlinga Čempionu tūres otrais posms Swiss Cup.
 
Turnīrs norisinās pēc trīsmīnusu sistēmas, komandām izstājoties pēc trīs zaudējumiem. A zarā ceturtdien, 29. oktobrī, pulksten 21:30 mūsu izlasei pretī stāsies šveicieša Daniela vadītā komanda. Uzvaras gadījumā piektdien, 30. oktobrī, pulksten 12:30 pretī stāsies SUI/Attinger un NED/Van Dorp dueļa uzvarētājs, bet zaudējuma gadījumā B zarā šajā pašā laikā būs jātiekas ar šīs spēles zaudētāju.
 
Swiss Cup uzvarētājs tiks noskaidrots svētdien, 2. oktobrī, pulksten 15:45. Turnīra uzvarētājs izcīnīs 14’000 Šveices franku (aptuveni 12’900 EUR) pirms nodokļu nomaksas, bet kopējais balvu fonds ir 40’000 franku (aptuveni 36’800 EUR). 
 
Par dāsno balvu fondu šogad cīnīsies 32 vīriešu komandas no 14 valstīm, pulcējot ne tikai visas labākās Eiropas komandas, bet arī 2006. gada Olimpisko spēļu čempiona un turnīra pagājušā gada uzvarētāja Breda Gušū (Brad Gushue) komandu no Kanādas.
 
Plašāka informācija par Swiss Cup pieejama sacensību mājaslapā.
 
Latvijas vīriešu izlases sastāvs turnīrā: Ritvars Gulbis, Normunds Šaršūns, Jānis Klīve, Aivars Avotiņš.
 
 
Tikmēr Latvijas junioru sieviešu izlase šajos pašos datumos piedalās Igaunijā notiekošajā turnīrā Tallinn Cup 1, kurā startē 10 komandas no Igaunijas, Somijas un Latvijas. Šajā turnīrā piedalās arī vēl viena komanda no Latvijas - ForUs.
 
Katrai komandai ir paredzētas piecas spēles - pa divām spēlēm apakšgrupā, bet pēc tam pēc uzrādītajiem rezultātiem komandas tiks pārdalītas divās grupās, kur aizvadīs vēl divas spēles. Pēc ceturtās spēles komandas tiks sadalītas Zelta un Sudraba grupā, kur noskaidros galīgo vietu sadalījumu.
 
Spēļu rezultāti un kopvērtējums pieejams turnīra mājaslapā.
 
Latvijas junioru sieviešu izlases sastāvs turnīrā: Madara Bremane, Laura Gaidule, Zane Ilze Brakovska, Evelīna Barone, Kristīne Bulačņikova, trenere Santa Blumberga.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji