Jauktajiem pāriem šosezon 11 komandas, seniori iztiek bez čempionāta

Latvijas jaukto pāru čempionāts šosezon tiks aizvadīts no 3. līdz 6. novembrim un tam ir pieteikušies 11 pāri. Saskaņā ar Latvijas čempionātu nolikumu pāri ir sadalīti divās grupās. Grupu uzvarētāji uzreiz iekļūs pusfinālā, bet otro un trešo vietu ieguvēji sāks cīņas no ceturtdaļfināla. 

Komandas grupās tika sadalītas, ņemot vērā uzrādītos rezultātus pagājušajā čempionātā, bet pēc tam grupas ietvaros tika veikta atklāta izloze, piešķirot katrai komandai savu kārtas numuru. Tadējādi tika noteikts, kura komanda kuros laikos spēlēs.

Latvijas čempionāta uzvarētāji pārstāvēs Latviju Pasaules jaukto pāru čempionātā 2017. gada 22.-29. aprīlī Letbridžā, Kanādā, kur tiks noskaidrotas tās astoņas komandas, kas startēs 2018. gada Olimpiskajās spēlēs Pjenčanā, Dienvidkorejā.

Čempionāta grafiks pieejams šeit.

 

Diemžēl Latvijas senioru čempionāts šajā sezonā netiks aizvadīts. Kaut gan sākotnēji tam pieteicās divas senioru vīriešu komandas un viena senioru sieviešu komanda, viena no senioru vīriešu komandām pēc tam atsauca dalību čempionātā. Līdz ar to čempionātu vairs nav vajadzība rīkot - komanda SK OB/Regža vīriešu konkurencē un SK OB/Kāpostiņa sieviešu konkurencē varēs izmantot iespēju doties uz Pasaules senioru čempionātu, kas notiks vienlaicīgi ar jaukto pāru čempionātu Letbridžā, Kanādā.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji