Rīgas Sporta naktī kērlingu izmēģina ap 200 interesentu

Sestdien, 17. septembrī, Eiropas Sporta nedēļas ietvaros tika aizvadīta Rīgas Sporta nakts, kurā gan sporta veidu federācijām, gan uzņēmumiem tika dota iespēja sniegt informāciju un piesaisīt sporta interesentus Brīvības pieminekļa apkārtnē.

Latvijas Kērlinga asociācijas telts šogad līdz ar ar grīdas kērlinga parādīšanos kļuva par vienu no populārākajām pulcēšanās vietām - piecus stundu laikā mini kērlingu izmēģināja ap 200 interesentu. Papildus grīdas kērlingam bija iespēja izmēģināt arī galda kērlingu, iepazīties ar kērlingā izmanto inventāru, kā arī uzzināt vairāk par noteikumiem un iespējām nodarboties ar šo sporta veidu. Otra populārākā "atrakcija" pēc grīdas kērlinga bija īstā kērlinga akmens pacelšana, jo katram taču gribās pārbaudīt, vai tiešām akmens sver 20 kilogramus.

Pasākuma organizatori šogad bija parūpējušies, lai sporta veidu federācijas kļūtu pamanāmākas. Pasākuma vadītājs Armans Tripāns apmeklēja kērlinga telti un aicināja visus pievienoties. Tāpat pirmo reizi Rīgas Sporta nakts pasākumi tika translēti video tiešraidēs kanālā Rīga24 un kērlings nepalika nepamanīts. Nepilnu stundu pēc tiešraides pie LKA telts ieradās kāda satraukta dāma, kas bija noskatījusies video sižetu un devās ārpus mājām ar vienu mērķi - izmēģināt kērlingu. Satraukumam gan nebija pamata un kērlings vēlajā vakara stundā joprojām bija pieejams.

Attēlu galerija no kērlinga pasākuma pieejama LKA Facebook kontā.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji