Vīriešu izlase sezonu sāk ar startu Čehijā
Gatavojoties novembra otrajā pusē gaidāmajam Eiropas čempionātam, Latvijas vīriešu kērlinga izlase devusies uz pirmo sagatavošanās turnīru ārpus Latvijas. 
 
No 15. līdz 18. septembrim Čehijas galvaspilsētā Prāgā tiks aizvadīts starptautiskais turnīrs Kolibris Cup, kas tradicionāli pulcē laba līmeņa komandas no Eiropas, bet šogad tām pievienojusies arī Kanādas jauktā izlase. 
 
Šogad turnīrā startēs 24 komandas no astoņām valstīm, aizvadot izslēgšanas cīņas. Visas komandas sacensības sāks A zarā, bet pēc zaudējumiem tiks pārvietotas attiecīgi uz B un C zariem, bet pēc trešā zaudējuma izstāsies no turpmākās cīņas.
 
Latvijas vīriešu izlase pirms diviem gadiem šajā turnīrā ieņēma otro vietu, nopelnot 20’000 Čehijas kronu (aptuveni 725 EUR), tāpēc kā viena no izsētajām komandām dalību turnīrā uzsāks no otrās kārtas. Pirmo spēli mūsu spēlētāji aizvadīs piektdien, 16. septembrī, pulksten 9:00 pret CZE/Klimova un RUS/Glukhov spēles uzvarētāju. Nākamo spēļu laiki un pretinieki būs atkarīgi snieguma pirmajā spēlē.
 
Spēļu rezultātiem būs iespējams sekot turnīra mājaslapā.
 
Latvijas vīriešu izlases sastāvs šajā turnīrā: Ritvars Gulbis, Normunds Šaršūns, Aivars Avotiņš, Jānis Klīve. Komanda sacensībās piedalās ar Latvijas Kērlinga asociācijas, LR Izglītības un zinātnes ministrijas un Isostar atbalstu.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji