LKA Latvijas Olimpiskās komitejas prezidenta amatam izvirza olimpieti Robertu Raimo
Saskaņā ar LOK prezidenta amata kandidātu izvirzīšanas kārtību Latvijas Kērlinga asociācija Latvijas Olimpiskās komitejas prezidenta amatam izvirzījusi sporta aprindās pazīstamo sporta organizatoru, olimpieti Robertu Raimo.
 
Roberts Raimo ir olimpisko spēļu dalībnieks, bijis Latvijas distanču slēpošanas izlases galvenais treneris, Latvijas Slēpošanas savienības valdes loceklis, desmit gadus strādājis Rīgas domes sporta vadībā, mācījies un strādājis Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijā, beidzis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti.
Roberta Raimo vadībā 2009. gadā tika izcīnīta pirmā medaļa (Rinalds Kostjukovs - distanču slēpošana) Eiropas jaunatnes ziemas olimpiskajā festivālā, kas bija liels pārsteigums sporta sabiedrībai ne tikai Latvijā.
 
Šobrīd Roberts Raimo ir Carnikavas novada domes deputāts, sekmīgi vada Carnikavas novada pašvaldības iestādi “Carnikavas sporta centrs”. Carnikavas novads Latvijas IV olimpiādē izcīnīja zelta medaļas sieviešu kērlinga turnīrā, kā arī sudraba un bronzas medaļas distanču slēpošanā. Savukārt RIO olimpiskajās spēlēs riteņbraukšanā grupas braucienā startēja Carnikavas riteņbraucējs Toms Skujiņš.
 
Latvijas Kērlinga asociācijas vērtējumā ir pienācis laiks veikt pārmaiņas LOK, kur vadību uzņemtos sporta speciālisti, olimpieši, kas strādājuši sportā un pārzina nozari “no apakšas līdz augšai”.
 
LOK izaicinājumam un mērķim ir jābūt medaļu izcīnīšanai Olimpiskajās spēlēs, īpaši, ja tam tiek piešķirti ievērojami valsts līdzekļi.
 
Robertam Raimo ir gan nepieciešamās rakstura īpašības, gan profesionālās zināšanas, gan spēja veidot komunikāciju ar visām sportā iesaistītām sabiedrības grupām un sporta veidu pārstāvjiem, lai uzlabotu LOK darbību un nodrošinātu attīstību.
http://olimpiade.lv/upload/content/1_federaciju-virzitie-kandidati_lok-amatiem.pdf
2016-09-08 09:44:57
Ja šis tiktu Twitterī vai kādā citā sociālā tīklā publicēts, raksta beigās noteikti prasītos #YOLO :)
2016-09-07 13:50:27
Nav man informācijas par to, uz cik termiņiem vispār var pretendēt, diemžēl. Nepamet pārliecība, ka no mūsu savtīgām interesēm būs grūti atrast labāku variantu par bijušā kērlingista tēti. Pazīstamo sporta organizatoru gan dzirdu pirmo reizi. Cerams, ka neatbalstam absolūtu mazākumu - šis tomēr ir politisks jautājums ar iespējamu tālejošāku rezonansi.
2016-09-06 18:48:03
Atsaukties uz WMDCC šī raksta kontekstā nav korekti un pamatoti! Uz WMDCC aizbrauca 2016.gada Latvijas čempionāta uzvarētāji. Cik atceros tad WMDCC daudzas TOP valstis un pāri "olimpiskos punktus" nedabūja. Vai arī par teiksim - nebija gatavi sasniegt vēlamo rezultātu? Būsim korekti un cienīsim savējos, ja reiz viedokli paužam publiski!
2016-09-06 13:28:38
Ceru, ka šis ir pārdomāts un izsvērts lēmums ar ilgtermiņa skatījumu.
2016-09-06 12:10:14
Labdien. Izlasot šo publisko paziņojumu, kas izraisa ažiotāžu Latvijas sporta sabiedrībā, vēlētos saņemt atbildes uz dažiem jautājumiem : 1) Kurš ir uzurpējis tiesības uzstāties visas Latvijas kērlinga sabiedrības vārdā, ja pirms dažām nedēļām notika biedrības LKA kopsapulce, kur LKA biedri netika informēti par tik nozīmīgu lēmumu ? 2) Vai ir iespēja iepazīties ar Raimo kunga darbības programmu, kas cels Latvijas sportu saulītē ? 3) Vai šīs idejas autori tiešām uzskata, ka LOK funkcionāri ir atbildīgi par sportistu sagatavotību un rezultātiem atbildīgās sacensībās, jo Olimpisko spēļu laikā un pēc tam nav dzirdētas intervijas, kurās sportisti un treneri žēloties par finansējuma trūkumu gatavošanās etapā. 4) Pēc analoģijas, vai LKA valdei nebūtu jādemisionē, ja uz Latvijai tik nozīmīgo WMDCC, kur tika dalīti "olimpiskie punkti", tika aizsūtīta koamnda, kas nebija gatava sasniegt vēlamo rezultātu ? Cerot saņemt argumentētas atbildes, ar cieņu, Ansis.
2016-09-06 12:02:39

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji