Noskaidroti pusfinālu pāri jaukto komandu kērlinga čempionātā
Latvijas jaukto komandu kērlinga čempionātā šajā nedēļas nogalē Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h tika aizvadītas noslēdzošās pamatturnīra cīņas. Tajās noskaidrojās, ka pusfinālos tiksies LKK/Abrickis pret SK OB/Freidensons un RKK/Rudzītis pret SK OB/Regža.
 
LKK/Abrickis pamatturnīrā piedzīvoja tikai vienu zaudējumu - trešajā vietā finišējušajai komandai SK OB/Regža. 
 
Otrajā vietā ar piecām uzvarām septiņās spēlēs finišēja RKK/Rudzītis, kas pamatturnīra pēdējā spēlē cīņā par pamatturnīra uzvarētāju godu tikai ekstra endā ar 5:7 atzina LKK/Abrickis uzvaru, kā arī pirms tam čempionāta atklāšanas spēlē piekāpās komandai SK OB/Freidensons.
 
Trešo vietu ieņēma SK OB/Regža, kas vienīgie pārspēja līderus, bet piekāpās otrajā vietā finišējušajai komandai RKK/Rudzītis un ceturtajā vietā esošajai SK OB/Freidensons.
 
Četriniekā kā pēdējie iekļuva SK OB/Freidensons, kas izšķirošajā spēlē ar 6:3 pārspēja LKK/Veidemanis.
 
Pusfinālos tiksies pamatturnīra pirmā komanda pret ceturto un otrā komanda pret trešo. Pusfinālu uzvarētāji sacentīsies finālā par Latvijas čempionu godu un iespēju piedalīties Pasaules jaukto komandu čempionātā Kazaņā, Krievijā no 15. līdz 22. oktobrim.
 
Pirmajā pusfinālā tiksies LKK/Abrickis pret SK OB/Freidensons. Pamatturnīrā LKK/Abrickis uzvarēja pārliecinoši - 7:2. Otrajā pufināla sacentīsies RKK/Rudzītis pret SK OB/Regža. Pamatturnīrā RKK/Rudzītis pēc pieciem endiem atradās iedzinējos 1:3, tomēr spēja izraut uzvaru ar 5:3.
 
Pusfināli tiks aizvadīti Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h 21. maijā pulksten 10:00, bet fināls un spēle par 3. vietu norisināsies pulksten 13:30.
 
Kopvērtējums pēc pamatturnīra:
1. LKK/Abrickis 6-1
2. RKK/Rudzītis 5-2
3. SK OB/Regža 5-2
4. SK OB/Freidensons 4-3
5. LKK/Veidemanis 3-4
6. JKK/Rēdlihs 3-4
7. KKR/Vonda 2-5
8. KKR/Gray 0-7
 
Pusfināli 21.05.2016. pulksten 10:00:
LKK/Abrickis - SK OB/Freidensons
RKK/Rudzītis - SK OB/Regža
 
Pilns spēļu grafiks ir pieejams šeit. Spēļu rezultāti ir pieejami šeit. Spēļu video tiešraides tiek nodrošinātas Livestream servisā www.livestream.com/kerlings/.
 
Jaukto komandu sacensības tiek aizvadītas pēc tradicionālā kērlinga noteikumiem, bet komandā ir jāstartē pa diviem dalībniekiem no katra dzimuma.

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji