Jaukto komandu kērlinga bez izteiktiem līderiem
Latvijas jaukto komandu kērlinga čempionātā aizvadīta nedaudz vairāk kā puse no pamatturnīra spēļu, bet neviena komanda nav spējusi izvairīties no zaudējumiem.
 
Trīs komandām - RKK/Rudzītis, LKK/Abrickis un SK OB/Regža ir pa trīs panākumiem četrās spēlēs, bet par vienu uzvaru mazāk ir vēl trīs komandām - JKK/Rēdlihs, LKK/Veidemanis un KKR/Vonda.
 
Pagājušā gada čempioni LKK/Abrickis izcīnīja uzvaras pirmajās trijās spēlēs, bet ceturtajā ar 4:7 bija spiesti atzīt SK OB/Regža pārākumu. RKK/Rudzītis čempionātu sāka ar zaudējumu 3:6 komandai SK OB/Freidensons, bet turpinājumā guva trīs uzvaras. Savukārt SK OB/Regža vienīgo zaudējumu ar 3:5 piedzīvoja tieši pret saviem tiešajiem konkurentiem RKK/Rudzītis.
 
Kopvērtējums pamatturnīrā pēc četrām spēļu kārtām:
1. RKK/Rudzītis 3-1
2. LKK/Abrickis 3-1
3. SK OB/Regža 3-1
4. JKK/Rēdlihs 2-2
5. LKK/Veidemanis 2-2
6. KKR/Vonda 2-2
7. SK OB/Freidensons 1-3
8. KKR/Gray 0-4
 
Pamatturnīra izšķirošās spēles tiks aizvadītas 14.-15. maijā, bet četras labākās komandas pusfinālus un spēles par medaļām aizvadīs 21. maijā. Pilns spēļu grafiks ir pieejams šeit. Spēļu rezultāti ir pieejami šeit. Spēļu video tiešraides tiek nodrošinātas Livestream servisā www.livestream.com/kerlings/.
 
Jaukto komandu sacensības tiek aizvadītas pēc tradicionālā kērlinga noteikumiem, bet komandā ir jāstartē pa diviem dalībniekiem no katra dzimuma.
 
Visas spēles norisināsies Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h un ieeja uz spēlēm ir bez maksas.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji