Rīgā tiks aizvadīts pirmais Baltijas ratiņkrēslu kērlinga čempionāts
Trīs Latvijas un pa vienai Igaunijas un Lietuvas komandai no 22. līdz 24. aprīlim Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h sacentīsies pirmajā Baltijas ratiņkrēslu kērlinga čempionātā.
 
Komandas aizvadīs viena apļa turnīru pēc kura divas labākās komandas sacentīsies finālā līdz divām uzvarām, bet trešās un ceturtās vietas ieguvējas aizvadīs vienu spēli par bronzas godalgām.
 
Pēc Baltijas čempionāta rezultātiem tiks noteikti arī Latvijas čempionāta uzvarētāji. Latvijas komanda, kas ieņems augstāko vietu, kļūs par Latvijas čempioniem un izcīnīs tiesības novembrī pārstāvēt valsti Pasaules ratiņkrēslu kērlinga čempionāta B grupā.
 
Pilns spēļu grafiks pieejams šeit, on-line rezultāti pieejami asociācijas mājaslapā www.curling.lv. Video tiešraides būs pieejams Livestream servisā: www.livestream.com/kerlings/.
 
Latvijā ratiņkrēslu kērlings sadarbībā ar Latvijas Paralimpisko komiteju tika uzsākts 2010. gadā, bet Lietuvas un Igaunijas kērlingisti šosezon pirmo reizi piedalījās starptautiskās sacensībās. Iepriekš tika rīkots Latvijas čempionāts, bet, cenšoties attīstīt šo kērlinga disciplīnu, Latvijas Kērlinga asociācija nolēma piesaistīt arī kaimiņvalstu sportistus.
 
Baltijas ratiņkrēslu kērlinga čempionāts tiek rīkots ar Latvijas Kērlinga asociācijas un Latvijas Paralimpiskās asociācijas finansiālu atbalstu.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji