Svētdien Ventspils čempionātā kērlingā par zeltu cīnīsies komandas Ostas celtnieks un Versija
Svētdien, 3. aprīlī, Ventspils Ledus hallē notika Ventspils pilsētas 14. atklātā čempionāta kērlingā 2 apļu izspēles rezultātu tabulā blakus esošo komandu pārspēles (page play –off) un pusfinālu cīņas. 
 
Pirmajā spēlē tikās regulārā čempionāta 1. un 2. vietas ieguvēji - komandas Ostas celtnieks un Ventspils novads, 3. un 4. vietas komandas Versija un Pērles. Atbilstoši šai izspēles sistēmai, 1. un 2. vietas spēles uzvarētājs sev uzreiz nodrošināja vietu fināla cīņā par čempiona titulu, bet zaudētājam bija papildus iespēja pusfināla spēlē cīnīties ar 3. un 4. vietas dueļa uzvarētāju par otru vietu finālā. Savukārt cīņā par bronzas medaļām 10. aprīlī jātiekas pusfināla spēles zaudētājam un spēles Versija/Pērles zaudētājam. Pēc tāda paša principa tiks noskaidroti finālisti arī otrajā četriniekā. 
 
Spēles svētdien beidzās ar sekojošiem rezultātiem:
1.-2.vietas spēle Ostas celtnieks – Ventspils novads - 6:3
3.-4.vietas spēles Versija – Pērles 5:4
5.-6.vietas spēle Lavīna – UCT 6:4
7.- 8.vietas spēle Klasika – Quattro 9:4
 
Vissīkstāk cīņa noritēja starp Versiju un Pērlēm, kas pamatlaikā pēc septiņiem nospēlētiem endiem beidzās ar neizšķirtu rezultātu, un uzvarētāju nācās noskaidrot ekstraendā, kuru bez pēdējā akmens tiesībām labāk izdevās nospēlēt komandai Versija.
 
Pusfinālu rezultāti:
Ventspils novads - Versija 3:10
Klasika – UCT 5:9
 
10. aprīlī plkst. 9:00 finālspēlēs par zeltu cīnīsies komandas Ostas celtnieks (Uldis Sakne, Andris Janbergs, Renāts Vieško, Dainis Martinsons, Mārtiņš Ālītis) un Versija (Dace Ābelīte, Andris Bremanis, Elga Bremane, Andris Lasmanis, Dzintars Salmiņš). Par čempionāta bronzas medaļām cīnīsies pagājušās sezonas čempioni - Ventspils novada vīri ar vairākkārtējām Ventspils čempionēm komandu Pērles. Savukārt mazajā finālā par 5. vietu tiksies UCT un Lavīna, bet par 7. vietu cīnīsies komandas Quattro un Klasika.
 
Čempionātu organizē Ventspils kērlinga klubs. Kluba junioru komandas Quattro un UCT čempionātā startē ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Olimpiskā centra „Ventspils” atbalstu. Čempionāta norisi atbalsta Latvijas Kērlinga asociācija.
 
Čempionāta spēles Olimpiskā centra ledus hallē var vērot visi interesenti bez maksas. Tuvāk ar Ventspils kērlinga kluba darbību varat iepazīties kluba sociālā tīkla Facebook vietnē www.facebook.com/ventspilscurlingclub/ un interneta mājas lapā www.ventcurling.lv, visi čempionāta spēļu rezultāti tiek atspoguļoti arī Latvijas Kērlinga asociācijas interneta mājaslapā www.curling.lv/turniri/ventspils-cempionats/2015/

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji