Rīgā pulcējas deviņu valstu jaukto pāru izlases, arī Ķīna un Jaunzēlande
No 31. marta līdz 3. aprīlim Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h tiks aizvadīts vēl viens Kērlinga Čempionu tūres (CCT) Rīgas posms Latvian Mixed Doubles Curling Cup, kas ir pēdējais sagatavošanās turnīrs lielai daļai izlašu pirms 15.-23. aprīlī Zviedrijā gaidāmā Pasaules čempionāta.
 
Šajā olimpiskajā disciplīnā šoreiz pulcēsies 16 pāri no 10 valstīm, tajā skaitā deviņu valstu nacionālās izlases. Otro nedēļu pēc kārtas Rīgā spēlēs Latvijas un Šveices izlases, bet viņiem pievienosies Jaunzēlandes, Krievijas, Ķīnas, Lietuvas, Nīderlandes, Skotijas un Vācijas izlases. Vēl turnīrā piedalīsies septiņi pāri, kas nav nacionālās izlases - trīs pāri no Latvijas, divi pāri no Šveices un pa vienam pārim no Čehijas un Ķīnas.
 
Komandas ir sadalītas četrās grupās, kur aizvadīs divas spēles, bet pēc tam pāri tiks ranžēti pēc grupu turnīra rezultātiem un aizvadīs vēl trīs spēles pēc Schenkel sistēmas - stiprākie sacenšas ar stiprākajiem, vājākie ar vājākajiem. Pēc piektās cīņas divi labākie pāri tiksies finālā, bet nākamās divas komandas tiksies spēlē par 3. vietu.
 
Pirmās spēles sāksies ceturtdien, 31. martā, pulksten 18, bet sacensības noslēgsies svētdien, 3. aprīlī ar fināla un bronzas spēlēm pulksten 16.
Plašāka informācija par sacensībām, pilns spēļu grafiks, rezultāti un kopvērtējums ir pieejams turnīra mājaslapā www.kerlingahalle.lv/lmdcc/. Video tiešraides ir pieejamas Livestream servisā www.livestream.com/kerlings/
 
Kērlinga jaukto pāru disciplīna pirmo reizi ir iekļauta 2018. gada Ziemas Olimpisko spēļu programmā. Pjenčanas spēlēm kvalificēsies astoņi labākie pāri pēc 2016. un 2017. gada Pasaules čempionātu rezultātiem, kas tiks aizvadīts 15.-23. aprīlī Karlstadē, Zviedrijā.
 
Šogad Rīgā tiek aizvadīti divi CCT jaukto pāru kērlinga posmi. Pirmajā posmā, kas norisinājās 24.-27. martā par uzvarētājiem kļuva Zviedrijas izlase Noreen/Noreen. Šis turnīrs tiek aizvadīts jau septīto gadu, bet pirmo reizi tam ir piešķirts CCT statuss, tādējādi ļaujot pulcēt Eiropas spēcīgākos pārus.
Aptauja par MD komandas izredzēm pasaules čempionātā turpinās. Pagaidām tikai 15 balsis ir nodotas. Esam aktīvāki un balsojam. Adrese šeit http://goo.gl/53p4jA
2016-04-02 01:08:47

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji