Eiropas spēcīgākie kērlinga pāri pulcējas Rīgā
No 24. līdz 27. martam Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h tiks aizvadīts pirmais no diviem Kērlinga Čempionu tūres (CCT) Rīgas posmiem Latvian Mixed Doubles Curling Cup, kurā pulcēsies augstākā līmeņa kērlingisti.
 
Tajā piedalīsies 16 jauktie pāri no 12 valstīm, tajā skaitā četri no sešiem CCT kopvērtējuma līderiem - 2. vietā esošais Krievijas pāris Moiseeva/Dron, trešajā vietā esošais Skotijas pāris McCleary/McCleary un Ungārijas pāris Szekeres/Nagy, kā arī sestā vieta - Šveices pāris Perret/Rios.
 
Bez jau minētajiem jāizceļ arī vairāku valstu nacionālās izlases - Šveices čempioni Kobler/Hess, Dānijas čempioni Qvist/Qvist, Rumānijas pārstāvji Butucea/Coliban, Igaunijas čempionāta uzvarētāji Turmann/Lill, kā arī 2014. gada Pasaules čempioni no Šveices Gribi/Gribi un pēdējo divu Pasaules čempionātu vicečempioni no Zviedrijas Johansson/Noreen.
 
Latviju turnīrā pārstāvēs trīs pāri - šā gada Latvijas čempioni Rudzīte/Zentelis, ceturtās vietas ieguvēji Regža/Regža, kā arī piekto vietu ieņēmušie Regža/Freidensons.
 
Sešpadsmit pāri ir sadalīti četrās grupās, kur aizvadīs apļa turnīra spēles. Pēc tam komandas tiks ranžētas pēc grupu turnīra rezultātiem un aizvadīs vēl divas vai trīs spēles pēc Schenkel sistēmas - stiprākie sacenšas ar stiprākajiem, vājākie ar vājākajiem.
 
Pirmās spēles sāksies ceturtdien, 24. martā, pulksten 12, bet sacensības noslēgsies svētdien, 27. martā ar izšķirošajām spēlēm pulksten 16. Pilns spēļu grafiks pieejams šeit.
 
Spēļu rezultātiem būs iespējams sekot šeit. Video tiešraides būs pieejamas Livestream servisā www.livestream.com/kerlings. Plašāka informācija par sacensībām pieejama turnīra mājaslapā www.kerlingahalle.lv/lmdcc
 
Kērlinga jaukto pāru disciplīna pirmo reizi ir iekļauta 2018. gada Ziemas Olimpisko spēļu programmā. Pjenčanas spēlēm kvalificēsies astoņi labākie pāri pēc 2016. un 2017. gada Pasaules čempionātu rezultātiem. 
 
CCT posmi Rīgā tiks aizvadīti 24.-27. martā un 31. martā - 3. aprīlī. Šis turnīrs tiek aizvadīts jau septīto gadu, bet pirmo reizi tam ir piešķirts CCT statuss, tādējādi ļaujot pulcēt Eiropas spēcīgākos pārus pirms aprīļa vidū gaidāmā Pasaules čempionāta.
Piedāvāju piedalīties aptaujā par MD komandas rezultātiem Pasaules čempionātā. Adrese šeit http://goo.gl/53p4jA
2016-03-23 23:55:52

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji