Kērlings ienāk Rīgas skolās

Cenšoties bērnus un jauniešus ieinteresēt nodarboties ar kērlingu, Latvijas Kērlinga asociācija ir uzsākusi kērlinga popularizācijas programmu. Kā pirmās ir izvēlētas Rīgas skolas, kuras atrodas Kērlinga halles tuvumā vai arī ir ērti sasniedzamas ar sabiedrisko transportu.

1. martā Rīgas Pļavnieku pamatskolā tika aizvadīts zibensturnīrs 5., 7. un 9. klašu skolēniem sporta stundu laikā, kurā piedalījās gandrīz 100 dalībnieki. Par uzvarētājiem kļuva 5.b, 7.a un 9.b klases skolēni.

11. martā Rīgas 84. vidusskolā tika aizvadītas sacensības 7.-8. klasēm, kur divu stundu laikā tika noskaidroti uzvarētāji - attiecīgi 8.d un 7.c klase. Arī šajā pasākumā piedālījās vairāk nekā 100 skolēni.

Labākās klases līdz ar uzvaru grīdas kērlingā ir nodrošinājušas sev iespēju izmēģināt savus spēkus Kērlinga hallē ar īstu ledu un īstiem akmeņiem. Pārējie dalībnieki tika apbalvoti ar diplomiem un mierinājuma balvām.

Grīdas kērlinga sacensības šajā sezonā paredzētas vēl vairākās skolās - Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijā, Rīgas Franču licejā, Rīgas Ezerkrastu pamatskolā, Rīgas 64. vidusskolā, Mežciema pamatskolā un Rīgas 93. vidusskolā.

Fotogrāfijas no pirmajiem diviem grīdas kērlinga čempionātiem pieejamas LKA Facebook kontā.

Maisam gals ir vaļā! Tā turpināt!
2016-03-15 11:22:03

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji