Jaukto pāru kērlinga čempionātā pagājušā gada līderi vadībā arī šogad
Latvijas jaukto pāru kērlinga čempionātā aizritējušas pirmās divas sacensību dienas. Sacensībās piedalās 13 pāri, kas ir sadalīti divās grupās.
 
A grupā panākumus abās spēles guvuši pagājušā gada Latvijas čempioni un pasaules 12. spēcīgāka komanda - LKK/I.Linde A.Veidemanis. Tikpat uzvaras ir arī TKK/S.Blumberga A.Bremanis un RKK/E.Kāpostiņa P.Šveisbergs, bet viņi ir aizvadījuši par vienu spēli vairāk.
 
B grupas vadībā ar trīs uzvarām četrās spēlēs atrodas pagājušajā gadā otro un trešo vietu ieguvušie sporta kluba “OB” pāri - SK OB/E.Regža R.Freidensons un SK OB/D.Regža A.Regža.
 
Grupu uzvarētāji iekļūs pusfinālā, bet grupu otrās vietas cīnīsies ar pretējās grupas trešajām vietām par atlikušajām divām vietās pusfinālā. Pusfinālu uzvarētāji spēlēs finālā, bet zaudētāji aizvadīs spēli par trešo vietu.
 
Latvijas jaukto pāru čempionāts turpināsies 20. un 21. februārī, bet izšķirošās pusfinālu un finālu spēles tiks aizvadītas 27. februārī.
 
Jaukto pāru kērlings pirmo reizi ir iekļauts 2018. gada Ziemas Olimpisko spēļu programmā un Latvijas čempioni izcīnīs tiesības Latviju pārstāvēt Pasaules jaukto pāru čempionātā Karlstadē, Zviedrijā no 16. līdz 23. aprīlim, kur tiks dalīti pirmie punkti cīņā par dalību Olimpiskajās spēlēs.
 
Spēļu tiešraidēm iespējams sekot līdzi Livestream servisā: livestream.com/kerlings/. Spēļu kalendārs, rezultāti un kopvērtējums pieejams Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā www.curling.lv.
 
Visas spēles notiek Kērlina hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja uz spēlēm ir bez maksas. Čempionāts tiek aizvadīts ar SIA "Kērlinga halle" un Latvijas Kērlinga asociācijas finansiālu atbalstu.
 
Kopvērtējums, A grupa
1. TKK/S.Blumberga A.Bremanis 2-1
1. RKK/E.Kāpostiņa P.Šveisbergs 2-1
1. LKK/I.Linde A.Veidemanis 2-0
4. JKK/I.Rudzīte A.Zentelis 1-2
4. RKK/J.Rudzīte J.Rudzītis 1-2
4. JKK/V.Smilga K.Smilga 1-3
 
Kopvērtējums, B grupa
1.SK OB/E.Regža R.Freidensons 3-1
1. SK OB/D.Regža A.Regža 3-1
3. RKK/S.Jeske R.Jeske 2-2
3. A41/I.Bērziņa R.Gulbis 2-1
3. TKK/M.Bremane J.Bremanis 2-2
6. JKK/D.Zīle J.Rēdlihs 1-3
7. TKK/E.Bremane A.Bremanis 0-3

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji