Nedēļas nogalē sāksies jaukto pāru čempionāts
Jaukto pāru kērlings pirmo reizi ir iekļauts 2018. gada Ziemas Olimpisko spēļu programmā, tāpēc šogad arī Latvijas čempionātam pievērsta pastiprināta uzmanība - startēs 13 pāri, kas ir par pieciem vairāk nekā pirms gada.
 
Pāri ir sadalīti divās grupās - pa 6 un 7 pāriem attiecīgi A un B grupā, kur aizvadīs viena apļa spēles. Grupu uzvarētāji iekļūs pusfinālā, bet grupu otrās vietas cīnīsies ar pretējās grupas trešajām vietām par atlikušajām divām vietās pusfinālā. Pusfinālu uzvarētāji spēlēs finālā, bet zaudētāji aizvadīs spēli par trešo vietu.
 
Čempionāta uzvarētāji izcīnīs tiesības Latviju pārstāvēt Pasaules jaukto pāru čempionātā Karlstadē, Zviedrijā no 16. līdz 23. aprīlim, kur tiks dalīti pirmie punkti cīņā par dalību Olimpiskajās spēlēs.
 
Pamatturnīra spēles tiks aizvadītas 13., 14. 20. un 21. februārī. Ceturdaļfināli tiks izspēlēti 21. februārī pulksten 18:30, pusfināli 27. februārī pulksten 10:00, bet čempionāts noslēgsies ar zelta un bronzas spēlēm 27. februārī pulksten 13:30. Pilns spēļu grafiks pieejams šeit.
 
Spēļu tiešraidēm iespējams sekot līdzi Livestream servisā: livestream.com/kerlings/, spēļu rezultāti un kopvērtējums pieejams Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā www.curling.lv.
 
Visas spēles notiek Kērlina hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja uz spēlēm ir bez maksas. Čempionāts tiek aizvadīts ar SIA "Kērlinga halle" un Latvijas Kērlinga asociācijas finansiālu atbalstu.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji