Noskaidroti Latvijas kērlinga čempionāta finālisti
Ļoti līdzvērtīgās cīņās noskaidrotas komandas, kas spēkosies par Latvijas kērlinga čempionu titulu. Sieviešu konkurencē par zeltu cīnīsies LKK/Mača un JKK/Staša-Šaršūne, bet vīriešu konkurencē A41/Gulbis sacentīsies ar KKR/Trukšāns. Savukārt par bronzas medaļām cīnīsies sieviešu komandas LKK/Linde un JKK/Rudzīte, kā arī vīriešu komandas Junkers/Smilga un TKK/Bremanis.
 
Sieviešu pusfinālos LKK/Mača ekstra endā ar 5:4 pārspēja LKK/Linde, bet JKK/Staša-Šaršūne ar 8:7 pārspēja JKK/Rudzīte. Arī vīriešu pusfināli aizritēja līdzvērtīgā cīņā, A41/Gulbis komandai ar 6:4 pārspējot TKK/Bremanis, bet KKR/Trukšāns ar 5:3 uzvarēja Junkers/Smilga.
 
Latvijas noslēgsies 30. janvārī ar fināla un bronzas spēlēm, kad pulksten 10:00 sacentīsies sieviešu komandas, bet pulksten 14:00 spēlēs vīriešu komandas. Gan sieviešu, gan vīriešu fināls ar komentāriem latviešu valodā tiks translēts sportacentrs.com televīzijā un mājaslapā. Tiešā saite: http://curling.lv/jaunumi/1368.
Pārējo spēļu interneta translācijas tiek nodrošinātas Livestream servisā: livestream.com/kerlings/.
 
Visu spēļu rezultātiem ir iespējams sekot līdzi Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā www.curling.lv
 
Pilns spēļu grafiks pieejams šeit. Fotogalerija pieejama šeit.
 
Čempionāts no 23. līdz 30. janvārim tiek aizvadīts Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja uz visām spēlēm ir bez maksas.
 
Pusfināli, vīrieši:
A41/Gulbis - TKK/Bremanis 6:4
Junkers/Smilga - KKR/Trukšāns 3:5
 
Pusfināli, sievietes:
LKK/Mača - LKK/Linde 5:4 (ex)
JKK/Staša-Šaršūne - JKK/Rudzīte 8:7

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji