Latvijas kērlinga čempionātā sākas pusfināla cīņas
Aizvadītas pēdējās spēles Latvijas kērlinga čempionāta pamatturnīrā. Vīriešu konkurencē pirmais trijnieks noskaidrojās pēc pirmajām četrām spēlēm, bet vakar kā pēdējā izslēgšanas spēlēm kvalificējās Latvijas junioru izlase, kas startē ar nosaukumu TKK/Bremanis. Viņi pamatturnīra pēdējā dienā ar 6:3 pārspēja RKK/Rudzītis un ar 5:4 JKK/Bērziņš.
 
Tikmēr līderu trijniekā abas spēles uzvarēja vīriešu izlase A41/Gulbis, kas ar 9:2 pārspēja KKR/Trukšāns un ar 7:6 Junkers/Smilga, bet Junkers/Smilga ar 8:6 izrāva uzvaru pret KKR/Trukšāns.
 
Līdz ar to pusfinālā tiksies pamatturnīra uzvarētāji A41/Gulbis ar ceturtajā vietā esošo TKK/Bremanis, bet otrā pusfinālā Junkers/Smilga sacentīsies ar KKR/Trukšāns.
Par sieviešu pusfinālu pāriem jau informējām iepriekš. Vienā no tiem tiksies Latvijas kērlinga kluba komandas LKK/Mača pret LKK/Linde, savukārt otrā spēlēs Jelgavas kērlinga kluba komandas JKK/Staša-Šaršūne pret JKK/Rudzīte.
 
Gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē pusfināli tiks aizvadīti piektdien, 29. janvārī. Sievietes sacentīsies pulksten 16:00, bet kungi mērosies spēkiem pulksten 20:00.
 
Čempionāts noslēgsies 30. janvārī ar fināla un bronzas spēlēm, kad pulksten 10:00 sacentīsies sieviešu komandas, bet pulksten 14:00 spēlēs vīriešu komandas.
 
Visu spēļu rezultātiem ir iespējams sekot līdzi Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā www.curling.lv. Spēļu interneta translācijas tiek nodrošinātas Livestream servisā: livestream.com/kerlings/, bet 30. janvāra finālspēles tiks translētas ar komentāriem latviešu valodā arī sportacentrs.com televīzijā un mājaslapā.
 
Pilns spēļu grafiks pieejams šeit. Fotogalerija pieejama šeit.
 
Čempionāts no 23. līdz 30. janvārim tiek aizvadīts Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja uz visām spēlēm ir bez maksas.
 
Kopvērtējums, vīrieši:
1. A41/Gulbis 7-0
2. Junkers/Smilga 6-1
3. KKR/Trukšāns 5-2
4. TKK/Bremanis 4-3
5. RKK/Rudzītis 3-4
6. JKK/Rēdlihs 1-6
7. TKK/Vaivods 1-6
8. JKK/Bērziņš 1-6
 
Kopvērtējums, sievietes:
1. LKK/Mača 4-1
2. JKK/Staša-Šaršūne 3-2
3. JKK/Rudzīte 3-2
4. LKK/Linde 3-2
5. Nicoll/Regža 1-4
6. RKK/Kāpostiņa 1-4

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji