Kērlinga čempionātā noskaidrots spēcīgāko dāmu četrinieks
Latvijas kērlinga čempionātā noskaidrotas visas četras komandas, kas turpinās cīņas pusfinālā. Pirmajā no tiem sacentīsies Latvijas kērlinga kluba komandas LKK/Mača pret LKK/Linde, savukārt otrā tiksies Jelgavas kērlinga kluba komandas JKK/Staša-Šaršūne pret JKK/Rudzīte.
 
LKK/Mača pamatturnīrā guva četras uzvaras piecās spēlēs un kļuva par līdervienību, bet LKK/Linde kā pēdējās nodrošināja vietu finālturnīrā. Tomēr pamatturnīra pirmajā spēlē tieši LKK/Linde sagādāja vienīgo zaudējumu komandai LKK/Mača, uzvarot ar 9:3.
 
Otra pusfināla komandu pamatturnīra duelī JKK/Rudzīte pēdējā endā izrāva uzvara 7:5 pret JKK/Staša-Šaršūne, kas tagad centīsies revanšēties.
 
Sieviešu komandu pusfināli notiks 29. janvārī pulksten 16:00.
 
Tikmēr vīriešu konkurencē šodien atlicis aizvadīt pēdējās divas pamatturnīra spēles. Tikai divas komandas - A41/Gulbis un Junkers/Smilga - turpina spēlēt pret zaudējumiem. Latvijas desmitkārtējie čempioni A41/Gulbis līderu cīņā vakar ar 9:2 pārspēja KKR/Trukšāns komandu, bet šodien tiksies ar Junkers/Smilga.
 
Visu spēļu rezultātiem ir iespējams sekot līdzi Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā www.curling.lv. Spēļu interneta translācijas tiek nodrošinātas Livestream servisā: livestream.com/kerlings/, bet 30. janvāra finālspēles tiks translētas ar komentāriem latviešu valodā arī sportacentrs.com televīzijā un mājaslapā.
 
Pilns spēļu grafiks pieejams šeit. Fotogalerija pieejama šeit.
 
Čempionāts no 23. līdz 30. janvārim tiek aizvadīts Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja uz visām spēlēm ir bez maksas.
 
Kopvērtējums, vīrieši:
1. A41/Gulbis 5-0
1. Junkers/Smilga 5-0
3. KKR/Trukšāns 4-1
4. TKK/Bremanis 2-3
4. RKK/Rudzītis 2-3
6. JKK/Rēdlihs 1-4
6. TKK/Vaivods 1-4
8. JKK/Bērziņš 0-5
 
Kopvērtējums, sievietes:
1. LKK/Mača 4-1
2. JKK/Staša-Šaršūne 3-2
3. JKK/Rudzīte 3-2
4. LKK/Linde 3-2
5. Nicoll/Regža 1-4
6. RKK/Kāpostiņa 1-4

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji