Latvijas kērlinga čempionāts sasniedzis ekvatoru
Latvijas kērlinga čempionātā vīriešiem un sievietēm aizvadīta puse no pamatturnīra spēlēm.
 
Vīriešu konkurencē pagājušā gada trīs spēcīgākās komandas (Junkers/Smilga, A41/Gulbis un KKR/Trukšāns) izcīnījušas uzvaras līdzšinējās četrās spēlēs un faktiski ir nodrošinājušas vietu izslēgšanas spēlēs, bet pārējām piecām komandām gaidāmas vēl ļoti saspringtas spēles par vietu spēcīgāko četriniekā.
 
Sieviešu konkurencē situācija kopvērtējuma tabulā ir daudz sarežģītāka. Pa divām uzvarām trijās spēlēs izcīnījušas komandas JKK/Rudzīte, LKK/Mača un LKK/Linde, bet tikai par vienas uzvaras tiesu atpaliek pārējās trīs komandas.
 
Latvijas čempionāta pamatturnīra pēdējās spēles sieviešu komandas aizvadīs trešdien, 27. janvārī, bet kungi pamatturnīru noslēgs dienu vēlāk. Izslēgšanas spēlēs iekļūs katra dzimuma četras labākās vienības.
 
Visu spēļu rezultātiem ir iespējams sekot līdzi Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā www.curling.lv. Spēļu interneta translācijas tiek nodrošinātas Livestream servisā: livestream.com/kerlings/, bet 30. janvāra finālspēles tiks translētas ar komentāriem latviešu valodā arī sportacentrs.com televīzijā un mājaslapā.
 
Pilns spēļu grafiks pieejams šeit. Fotogalerija pieejama šeit.
 
Čempionāts no 23. līdz 30. janvārim tiek aizvadīts Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja uz visām spēlēm ir bez maksas.
 
Kopvērtējums, vīrieši:
1. Junkers/Smilga 4-0
1. A41/Gulbis 4-0
1. KKR/Trukšāns 4-0
4. RKK/Rudzītis 1-3
4. TKK/Bremanis 1-3
4. JKK/Rēdlihs 1-3
4. TKK/Vaivods 1-3
8. JKK/Bērziņš 0-4
 
Kopvērtējums, sievietes:
1. JKK/Rudzīte 2-1
1. LKK/Mača 2-1
1. LKK/Linde 2-1
4. Nicoll/Regža 1-2
4. JKK/Staša-Šaršūne 1-2
4. RKK/Kāpostiņa 1-2

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji