Kērlinga aptaujas rezultāti
LKA valdes vārdā vēlos pateikt lielu paldies visiem, kas atrada laiku, lai sniegtu savu viedokli un dalītos ar ierosinājumiem par kērlinga nākotni Latvijā – ar 68 (!) respondentu palīdzību mums ir izdevies savākt patiešām bagātīgu materiālu, kas palīdzēs precizēt kērlinga attīstības stratēģiju, kā arī noteikt īstermiņa un ilgtermiņa prioritātes, lai mēs mērķtiecīgi varētu virzīties uz šo kopīgo mērķi.
 
Kā jau minēju iepriekš, noteikti lūgsim klubu pārstāvjus uz tālāku diskusiju un darba grupu izveidi, kā arī aicināsim būt aktīviem un pietikties dažādu projektu realizēšanā tos, kas šo vēlmi jau izteica anketās (tie bija 58% respondentu!) – man no sirds prieks sajust tik lielu interesi iesaistīties!
 
Klāt pievienots materiāls, kur jebkurš interesents var iepazīties ar aptaujas rezultātiem.
 
Paldies un – lai mums izdodas!
 
LKA prezidente
Ieva Štauere
Uh, kādu vētru esmu sacēlusi! Laikam jau tomēr sākotnēji neprecīzi noformulēju savu viedokli... Žēl, ka šeit viss tiek sāpīgi un nepareizi uztverts. Paldies, diskusija par anketu (kā tādu) un atbildēm nav nepieciešama, savu viedokli jau paudu atbildot uz jautājumiem, runa bija par ko citu. Veiksmi!
2015-12-09 17:36:03
Sabīne, paldies par Tavu viedokli un izveidojušos diskusiju. Caurspīdīgums (transparency) un uzdrīkstēšanās sevi parādīt arī no vājās puses (vulnerability) galu galā mūs padara tikai stiprākus. Tu noteikti esi laipni aicināta uz tikšanos (laiku precizēsim un Tevi painformēsim), kuras laikā izrunāsim par anketā atspoguļotajām lietām, kuras Tevi satrauc īpaši un kur arī Tu varētu dot savu ieguldījumu, lai nākamreiz lasot rezultātus, varam būt lepni par sasniegto!
2015-12-09 09:57:49
Ko tu vienmēr visu uztver tik personiski? :D
2015-12-08 17:36:28
Man personīgi nav kauns ne par anketas rezultātiem, ne par to, kur mēs pašlaik esam...
2015-12-08 11:13:15
Labdien! Ļoti jauki, ka mēs beidzot zinam viens otra viedokļus, bet atvainojiet, man ir kauns! Varbūt pašas anketas rezultātus varat izņemt un labāk nosūtīt katram klubam vai biedriem, jo šobrīd portālā ienākot cilvēkam, kuram interesētu jeb kas par kērlingu (vai piem. izglītības ministrijas vai Rīgas domes pārstāvis).. - palasot anketas atbildes, šķiet, ka esam... tur kur esam.
2015-12-07 18:31:50

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji