Nedēļas nogalē juniori cīnīsies kērlinga turnīrā Riga Junior Open
No 4. līdz 6. decembrim Rīgā pulcēsies junioru komandas no Vācija, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas, lai sacenstos junioru kērlinga turnīrā Riga Junior Open 2015.
 
Desmit komandas ir sadalītas divās grupās, kur aizvadīs viena apļa spēles. Grupu uzvarētāji sacentīsies par pirmo vietu, otro vietu ieguvēji par trešo vietu, trešo vietu ieguvēji par piekto vietu un ceturto vietu ieguvēji par septīto vietu.
 
Sacensību mērķis ir dot iespēju Latvijas junioru komandām sacenties ar spēcīgiem vienaudžiem. No Latvijas šogad startēs rekordliels dalībnieku skaits - trīs puišu un divas meiteņu komandas. Savukārt no ārvalstu komandām jāatzīmē Vācijas puišu izlase (komandas skips tikko notikušajā Eiropas vīriešu čempionātā otrā numura pozīcijā izcīnīja 6. vietu), Vācijas meiteņu izlase (komandas skips Eiropas sieviešu čempionātā bija rezervists komandai, kas izcīnīja 7. vietu), strauji progresējošā Lietuvas puišu komanda, kā arī Igaunijas jauktā komandas, kas piedalīsies 2016. gada Jaunatnes Olimpiskajās spēles.
 
Sacensību uzvarētāji izcīnīs 150 EUR, otrās vietas ieguvēji 100 EUR, bet trešās vietas ieguvēji 50 EUR.
 
Spēļu grafiks pieejams šeit. Spēļu rezultāti un kopvērtējums būs pieejams LKA mājaslapā www.curling.lv, kā arī video tiešraides webkamerās www.livestream.com/kerlings/.
 
Turnīrs tiek rīkots otro gadu pēc kārtas un tā organizators ir Latvijas Kērlinga asociācija (LKA). Spēles tiks aizvadītas Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku iela 121h. Ieeja ir bez maksas.
 
Riga Junior Open, A grupa
EST boys (Rõuk)
LAT boys-2 (Berkis)
GER boys (Muskatewitz)
LAT boys (Bremanis)
LAT girls-2 (Bulacnikova)
 
Riga Junior Open, B grupa
LAT girls (Blumberga)
LTU boys (Cepulis)
EST MIX (Peips)
GER girls (Beer)
LAT boys-3 (Vonda)
Man iet online. Tur pašlaik viens ledu slauka
2015-12-04 13:47:35
Veiksmi mūsu jauniešiem ! Vai es vienīgais nevaru palaist online video ??
2015-12-04 12:24:32
Dilemma ... Kuru LAT komandu, lai atbalsta? ;) Nu tad par LIELU LATVIJU! AIZIET !!!
2015-12-04 09:36:53

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji